Suplování


Bakaláři - Suplování

Změna suplování v pátek 7. 12. 2018 v 10:30 hod. Vaculíková

Suplování:   Pondělí 10.12.2018 (4. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6a.

6b.

7.

8.

9.

K3.C

 

zdr

zdr

zdr

zdr

zdr

zdr

zdr

zdr

zdr

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6a.

6b.

7.

8.

9.

Blažková Alena (jiný)

     

..

             

Dobrovická Eleonora (jiný)

     

-

             

Dokoupilová Hana (ZD)

       

Fabigová Marie (jiný)

     

..

             

Hyžďálová Hana (lv)

     

..

 

..

         

Morongová Jana (ZD)

 

..

-

-

-

-

-

-

Polová Jana (ZD)

 

..

-

..

-

..

..

Fi

-

-

 

Provázková Pavlína (zdr)

 

..

..

-

-

..

..

-

..

..

 

Šišma Zdeněk (zdr)

 

..

-

-

-

-

-

-

..

..

 

Trojková Martina (zdr)

 

-

-

..

..

..

..

-

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Blažková Alena

1.hod

odpadá

SPO

K3.C (KČČ)

 

zdravověda

 

4.hod

odpadá

TOS

K3.C (SKČ)

 

zdravověda

Boudová Hana

1.hod

přesun <<

KOR

H2.T

(112)

z 11.12. 6a.hod

 

5.hod

přesun <<

CJL

D1.A

(103)

z 12.12. 8.hod

Dočkalová Zdeňka

0.hod

supl. (Dh ZD)

ODV

H2.B (OVDh)+

 

přespočetná hod.

 

1.hod

supl. (Dh ZD)

ODV

H2.B (OVDh)+

 

přespočetná hod.

 

2.hod

supl. (Dh ZD)

ODV

H2.B (OVDh)+

 

přespočetná hod.

 

3.hod

supl. (Dh ZD)

ODV

H2.B (OVDh)+

 

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (Dh ZD)

ODV

H2.B (OVDh)+

 

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (Dh ZD)

ODV

H2.B (OVDh)+

 

přespočetná hod.

 

6a.hod

supl. (Dh ZD)

ODV

H2.B (OVDh)

 

přespočetná hod.

Dosoudilová Ludmila

1.hod

přesun >>

EKO

H2.T

 

na 13.12. 5.hod

Fabigová Marie

2.hod

přesun <<

TCH

H3.T

(206)

z 8.hod

 

4.hod

odpadá

SUR

K3.C (SCU)

 

zdravověda

 

6a.hod

přesun >>

EKO

K2.P

 

na 11.12. 4.hod

 

8.hod

přesun >>

TCH

H3.T

 

na 2.hod

Filgásová Lenka

2.hod

odpadá

AJ

K3.C (AJ1)

 

zdravověda

 

3.hod

výměna <<

AJ

D1.A (AJ2)

(103)

z 4.hod

 

4.hod

výměna >>

AJ

D1.A (AJ2)

 

na 3.hod

 

6b.hod

Dozor v jídelně

 

Glozigová Vladislava

2.hod

přesun <<

DEJ

D2.A

(219)

z 8.hod

 

7.hod

přesun >>

DEJ

D2.A

 

na 14.12. 3.hod

 

8.hod

přesun >>

DEJ

D2.A

 

na 2.hod

Horák Martin

5.hod

přesun <<

IKT

K2.P

(112)

z 7.hod

 

6a.hod

přesun <<

IKT

K2.P

(112)

z 8.hod

 

7.hod

přesun >>

IKT

K2.P

 

na 5.hod

 

8.hod

přesun >>

IKT

K2.P

 

na 6a.hod

Hrudíková Irena

3.hod

přesun <<

MTR

H2.A

(102)

z 13.12. 7.hod

 

8.hod

přesun <<

EKO

H4.T

(205)

z 14.12. 1.hod

 

před 1. hodinou dohled 2.patro

 

Hyžďálová Hana

2.hod

odpadá

AJ

K3.C (AJ2)

 

zdravověda

 

4.hod

přesun >>

CJL

V2.

 

na 7.12. 5.hod

Jarešová Gabriela

2.hod

výměna <<

MAT

H2.A

(102)

z 12.12. 4.hod

 

4.hod

přesun <<

CHE

V3.

(120)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

CHE

V3.

 

na 4.hod

Kožuch Vít

2.hod

spojeno (Mr ZD)

TCH

C1.P (SCU)

(201)

 

Matějíčková Veronika

3.hod

přesun <<

MAT

V3.

(120)

z 12.12. 7.hod

Parobková Marcela

4.hod

výměna <<

OBN

H2.T

(204)

z 11.12. 3.hod

Pecháčková Julie

1.hod

přesun <<

MAT

C1.P

(209)

z 5.hod

 

4.hod

přesun >>

MAT

H3.A

 

na 14.12. 2.hod

 

5.hod

přesun >>

MAT

C1.P

 

na 1.hod

Střípková Marta

2.hod

přesun <<

CJL

H3.A

(202)

z 12.12. 7.hod

 

3.hod

spojeno (Mr ZD)

TCH

C1.P (SCU)

(114)

 
 

4.hod

spojeno (Mr ZD)

TCH

C1.P (SCU)

(114)

 
 

5.hod

přesun <<

CJL

C1.P

(209)

z 8.hod

 

7.hod

přesun >>

CJL

C1.P

 

na 13.12. 4.hod

 

8.hod

přesun >>

CJL

C1.P

 

na 5.hod

 

před 1. hodinou dohled přízemí

 

Vaculíková Radmila

2.hod

přesun >>

EKO

H3.T

 

na 11.12. 1.hod

 

3.hod

přesun <<

MMA

D2.A

(219)

z 6a.hod

 

4.hod

výměna <<

MMA

D1.A

(103)

z 3.hod

 

6a.hod

přesun >>

MMA

D2.A

 

na 3.hod

Vykoukalová Dagmar

2.hod

přesun >>

AJ

D2.A

 

na 13.12. 2.hod

 

3.hod

výměna <<

AJ

D1.A (AJ1)

(110)

z 4.hod

 

4.hod

přesun <<

AJ

V2.

(123)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

AJ

V2.

 

na 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

C1.P

1.hod

MAT

 

(209)

přesun <<

Pecháčková Julie

z 5.hod

 

2.hod

TCH

SCU

(201)

spojí

Kožuch Vít

(Mr)

 

3.hod

TCH

SCU

(114)

spojí

Střípková Marta

(Mr)

 

4.hod

TCH

SCU

(114)

spojí

Střípková Marta

(Mr)

 

5.hod

CJL

 

(209)

přesun <<

Střípková Marta

z 8.hod

 

7.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 13.12. (Čt) 4.hod

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

H1.A

0.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

1.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

2.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

3.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

4.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

5.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

H2.A

2.hod

MAT

 

(102)

výměna <<

Jarešová Gabriela

z 12.12. (St) 4.hod

 

3.hod

MTR

 

(102)

přesun <<

Hrudíková Irena

z 13.12. (Čt) 7.hod

H2.B

0.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

1.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

2.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

3.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

4.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

5.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

 

6a.hod

ODV

OVDh

 

supluje

Dočkalová Zdeňka

(Dh)

K2.P

5.hod

IKT

 

(112)

přesun <<

Horák Martin

z 7.hod

 

6a.hod

IKT

 

(112)

přesun <<

Horák Martin

z 8.hod

 

7.hod

IKT

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

IKT

   

přesun >>

 

na 6a.hod

H3.A

2.hod

CJL

 

(202)

přesun <<

Střípková Marta

z 12.12. (St) 7.hod

 

4.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 14.12. (Pá) 2.hod

 

5.hod

TEV

S1

 

odpadá

 

(Pz)

 

5.hod

TEV

S2

 

odpadá

 

(Tm)

 

6a.hod

TEV

S1

 

odpadá

 

(Pz)

 

6a.hod

TEV

S2

 

odpadá

 

(Tm)

V2.

4.hod

AJ

 

(123)

přesun <<

Vykoukalová Dagmar

z 7.hod

 

7.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 4.hod

V3.

3.hod

MAT

 

(120)

přesun <<

Matějíčková Veronika

z 12.12. (St) 7.hod

 

4.hod

CHE

 

(120)

přesun <<

Jarešová Gabriela

z 5.hod

 

5.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6a.hod

EKO

   

odpadá

 

(Pl)

 

7.hod

TOP

VZ

 

odpadá

 

(Šm)

 

8.hod

TOP

VZ

 

odpadá

 

(Šm)

H1.T

1.hod

BIO

   

odpadá

 

(Pz)

H2.T

1.hod

KOR

 

(112)

přesun <<

Boudová Hana

z 11.12. (Út) 6a.hod

 

4.hod

OBN

 

(204)

výměna <<

Parobková Marcela

z 11.12. (Út) 3.hod

H3.T

2.hod

TCH

 

(206)

přesun <<

Fabigová Marie

z 8.hod

 

8.hod

TCH

   

přesun >>

 

na 2.hod

H4.T

8.hod

EKO

 

(205)

přesun <<

Hrudíková Irena

z 14.12. (Pá) 1.hod

D1.A

3.hod

AJ

AJ1

(110)

výměna <<

Vykoukalová Dagmar

z 4.hod

 

3.hod

AJ

AJ2

(103)

výměna <<

Filgásová Lenka

z 4.hod

 

3.hod

MMA

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

4.hod

MMA

 

(103)

výměna <<

Vaculíková Radmila

z 3.hod

 

5.hod

CJL

 

(103)

přesun <<

Boudová Hana

z 12.12. (St) 8.hod

D2.A

2.hod

DEJ

 

(219)

přesun <<

Glozigová Vladislava

z 8.hod

 

3.hod

MMA

 

(219)

přesun <<

Vaculíková Radmila

z 6a.hod

 

6a.hod

MMA

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 14.12. (Pá) 3.hod

 

8.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

Pedagogický dohled u třídy:

K3.C, 1.- 8. hod - Provázková Pavlína, Šišma Zdeněk, Trojková Martina

 

Zpracováno v systému Bakaláři