Suplování


Bakaláři - Suplování

Suplování:   Středa 25.4.2018 (3. týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6a.

6b.

7.

8.

9.

Černá Jana (pn)

 

..

-

..

..

..

....

....

..

-

 

Fabigová Marie (škol)

 

-

-

..

-

-

-

-

-

-

 

Hudečková Tereza (jiný)

             

....

     

Matějíčková Veronika (jiný)

         

..

....

..

..

-

 

Vykoukalová Dagmar (jiný)

 

-

..

Hd

..

Hd

-

..

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Boudová Hana

7.hod

přesun >>

CJL

V2.

 

na 26.4. 5.hod

Dosoudilová Ludmila

2.hod

přesun <<

UCE

H3.T

(205)

z 26.4. 6b.hod

 

4.hod

přesun <<

EKO

D1.A

(219)

z 26.4. 2.hod

 

5.hod

přesun <<

CRU

H4.T

(203)

z 6a.hod

 

6a.hod

přesun >>

CRU

H4.T

 

na 5.hod

 

7.hod

přesun >>

PRX

D2.A

 

na 27.4. 7.hod

 

8.hod

přesun >>

PRX

D2.A

 

na 27.4. 6a.hod

Dudová Zuzana

6a.hod

přesun <<

BIO

V1.

(123)

z 7.hod

 

6b.hod

přesun >>

KOS

V4.

 

na 27.4. 0.hod

 

7.hod

přesun >>

BIO

V1.

 

na 6a.hod

Glozigová Vladislava

2.hod

přesun >>

DEJ

D1.A

 

na 24.4. 2.hod

 

7.hod

přesun <<

DEJ

V1.

(123)

z 27.4. 5.hod

Horák Martin

1.hod

přesun <<

IKT

H4.T

(112)

z 23.4. 6a.hod

 

3.hod

přesun <<

MAT

K3.

(201)

z 7.hod

 

4.hod

výměna <<

IKT

H2.T

(112)

z (3.4. 3.hod)

 

7.hod

přesun <<

IKT

V2.

(112)

z 27.4. 6a.hod

 

před 5., 6a. hodinou dohled budova B

 

Hrudíková Irena

6b.hod

přesun <<

MTR

H1.B

(102)

z 24.4. 7.hod

Hudečková Tereza

3.hod

spojeno (Vy jiný)

AJ

D2.A (AJ1)

(103)

 
 

5.hod

spojeno (Vy jiný)

SAJ

V4. (SAJ2)+

(101)

 

Jarešová Gabriela

3.hod

přesun <<

CHE

V2.

(120)

z 14.5. 8.hod

Matějíčková Veronika

4.hod

výměna >>

MAT

H2.T

 

na 3.4. 3.hod

Parobková Marcela

2.hod

výměna <<

OBN

H2.T

(206)

z 23.4. 4.hod

Polová Jana

2.hod

přesun <<

UCE

D1.A

(219)

z 7.hod

 

6a.hod

přesun >>

UCE

D1.A

 

na 26.4. 2.hod

 

6b.hod

přesun <<

EKO

V4.

(101)

z 26.4. 1.hod

 

7.hod

přesun >>

UCE

D1.A

 

na 2.hod

Provázková Pavlína

před 1., 6b. hodinou dohled 1.patro

 

Vaculíková Radmila

6a.hod

přesun >>

EKO

H2.T

 

na 23.4. 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

C1.U

7.hod

AJ

   

odpadá

 

(Če)

H1.B

6b.hod

MTR

 

(102)

přesun <<

Hrudíková Irena

z 24.4. (Út) 7.hod

K3.

3.hod

MAT

 

(201)

přesun <<

Horák Martin

z 7.hod

 

7.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

H1.T

7.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ma)

H2.T

2.hod

OBN

 

(206)

výměna <<

Parobková Marcela

z 23.4. (Po) 4.hod

 

4.hod

IKT

 

(112)

výměna <<

Horák Martin

z (3.4. 3.hod)

 

6a.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 23.4. (Po) 1.hod

H3.T

2.hod

UCE

 

(205)

přesun <<

Dosoudilová Ludmila

z 26.4. (Čt) 6b.hod

H4.T

1.hod

IKT

 

(112)

přesun <<

Horák Martin

z 23.4. (Po) 6a.hod

 

5.hod

CRU

 

(203)

přesun <<

Dosoudilová Ludmila

z 6a.hod

 

6a.hod

CRU

   

přesun >>

 

na 5.hod

V1.

6a.hod

BIO

 

(123)

přesun <<

Dudová Zuzana

z 7.hod

 

6b.hod

AJ

   

odpadá

 

(Vy)

 

7.hod

DEJ

 

(123)

přesun <<

Glozigová Vladislava

z 27.4. (Pá) 5.hod

V2.

3.hod

CHE

 

(120)

přesun <<

Jarešová Gabriela

z 14.5. (Po) 8.hod

 

7.hod

IKT

 

(112)

přesun <<

Horák Martin

z 27.4. (Pá) 6a.hod

V4.

5.hod

SAJ

SAJ2

(101)

spojí

Hudečková Tereza

(Vy)

 

5.hod

SMA

SMA

 

odpadá

 

(Ma)

 

6b.hod

EKO

 

(101)

přesun <<

Polová Jana

z 26.4. (Čt) 1.hod

D1.A

2.hod

UCE

 

(219)

přesun <<

Polová Jana

z 7.hod

 

4.hod

EKO

 

(219)

přesun <<

Dosoudilová Ludmila

z 26.4. (Čt) 2.hod

 

6a.hod

UCE

   

přesun >>

 

na 26.4. (Čt) 2.hod

 

7.hod

UCE

   

přesun >>

 

na 2.hod

D2.A

3.hod

AJ

AJ1

(103)

spojí

Hudečková Tereza

(Vy)

 

5.hod

SAJ

SAJ2

(101)

spojí

Hudečková Tereza

(Vy)

 

5.hod

SMA

SMA

 

odpadá

 

(Ma)

 

7.hod

PRX

   

přesun >>

 

na 27.4. (Pá) 7.hod

 

8.hod

PRX

   

přesun >>

 

na 27.4. (Pá) 6a.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři