Kadeřnická show v Chropyni

Šířava 11. 4. 2013

foto-1Dne 22. 3. 2013 proběhla v Chropyni v Městském kulturním středisku akce nazvaná „Dámská jízda“. Naši studenti byli opětovně požádáni o učesání modelek. Tentokrát na téma: Svatební účes. Odborníci ví, že na vrchol kadeřnického umění se řadí právě svatební účesy.

Jak by měl tento účes vypadat? Své představy předvedli studenti Lucie Hradilová, Klára Benešová, Jakub Nevřala a Pavel Provazník. K vytvoření účesu použili vlasové ozdoby, příčesky a doplňky. Za pomocí žehličky na vlasy, kónické kulmy, loknovačky vytvořili dle své fantazie nádherné účesy. Z jejich umu bylo patrné, že je práce baví a již nyní je na vysoké úrovni. Celý postup a vypracování ohodnotili diváci velkým potleskem. Následoval bohatý program – zpěv, tanec, módní přehlídka.

foto-2Další bod programu opět zajistili naši studenti. Na přítomných divácích předvedli několik módních účesů, pánský střih a společenské účesy. (Za dalšího velkého aplausu.)

Dokázali, že jsou ochotni zdokonalovat své znalosti a dovednosti i ve svém volném čase a hlavně se nebojí svůj um předvést i před publikem. Touto akcí zároveň výborně reprezentovali naši školu.

UOV Z. Dočkalová