Navštívili jsme World of Beauty Praha 2014

Šířava 17. 3. 2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERADne 17. 3. 2014 jsme spolu s učitelkami odborného výcviku paní Zdenou Dočkalovou, Jitkou Novotnou, Monikou Kunderovou a studenty oboru kadeřník a kosmetické služby, navštívili 17. ročník kosmetického veletrhu World of Beauty v areálu Praha – Letňany. Na tuto významnou a vysoce prestižní soutěž se kvalifikovali po skvělé reprezentaci školy na soutěži Kalibr Cup v Lanškrouně studenti Pavel Provazník s modelkou Nikolou Přikrylovou a Lenka Mikešková s modelkou Marií Kuchařovou.

Ve finále juniorské soutěže v účesové tvorbě se Pavel Provazník, kterého na soutěž připravovala UOV Zdeňka Dočkalová, umístil na čtvrtém místě. Lenka Mikešková, kterou připravovala UOV Jitka Novotná v soutěži make – up juniorů na téma „Znamení zvěrokruhu“, zvolila dominantní znamení lva, který je i symbolem školy. Lenka se umístila na devátém místě.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Velkým přínosem pro učitele, ale i studenty, byla možnost seznámení s odborným programem zaměřeným na nové trendy v účesové tvorbě, kosmetice, nail – artu a manikúře. Mimo to měli všichni zúčastnění možnost si zakoupit nejen pomůcky, ale i kosmetické a vlasové přípravky.

Závěrem konstatuji, že všechny získané poznatky budou uplatněny nejen při vyučování, ale i při přípravě na soutěž Moravské zrcadlo (Brno, duben 2014).

VUOV Mgr. Marie Baďurová

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA