Trendy pro jaro a léto 2014

Šířava 4. 3. 2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV rámci dlouholeté odborné spolupráce s firmou Wella na naši školu zavítali pánové Jiří Špilar a Marek Syřiště, trenéři pražského studia této firmy, aby učitele odborného výcviku a jejich studenty seznámili s nejnovějšími trendy v oblasti barev a střihů pro nastávající jarní a letní sezónu.

Nové trendy přinášejí uvolněnou vizáž v ležérním stylu hnutí pod názvem Urban Native. Je to styl, který spojuje špičkové technologie s harmonií přírody. Toto nové hnutí je inspirováno pohodlím nošených věcí v kombinaci s dosud méně obvyklými barvami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAImage je velmi přitažlivá, protože působí ležérně, nenuceně a naprosto přirozeně. Je stejně pohodlná jako oblíbené kousky z vašeho šatníku. Líčení je v tomto případě velmi jemné a smyslně něžné, protože používá tlumeně zářivou barevnou paletu. Oči jsou mírně zvýrazněné, obočí kopíruje svůj přirozený tvar a řasy jsou vytočené jemně vzhůru. Rty jsou v pudrové barvě vybledlého korálu.

Vlasy mají velmi uvolněný charakter, lákají k doteku a jsou hebké a plné života. Barvy se pohybují v odstínech od krémově tělových tónů až po vybledlé zářivé barvy. Forma vlasů má jakoby přerostlé kontury. Účes je nestrojený jako by ho vytvořilo slunce, vítr a voda.

OLYMPUS DIGITAL CAMERANa formální stránku úpravy vlasů se používají přípravky a barvy Illumina Color, Koleston Perfekt, Color Touch, Blondor a aditivum Color.id. Trendy jsou tedy intenzivní odstíny s patinou jakoby vyšisovanou sluncem.

Toto školení bylo významným přínosem pro všechny účastníky. Pevně věříme, že toto je cesta ke zkvalitnění výuky studentů oboru Kadeřník a samozřejmě i ke zlepšení služeb našim zákazníkům.

Mgr. Marie Baďurová, vedoucí učitelka OV