Šířava se připojila k akci Movember 2015

Zdeněk Šišma 1. 11. 2015

Naše škola se v sobotu 31. října připojila k celosvětové charitativní akci Movember, která si za svůj cíl stanovila upozornit na problematiku rakoviny u mužů.

V rámci Movemberu se naše dvě žákyně oboru Kadeřník Klára Havlíková a Amálie Pešková zúčastnily zahájení akce na přerovském zimním stadionu. Obě děvčata předvedla své umění přímo na ledové ploše, pod dohledem více než dvou tisícovek párů očí na Movember připravily hráče týmu HC Zubr Přerov Tomáše Sýkoru. Fotogalerii z vydařené akce najdete na uvedeném odkazu: Movember na zimním stadionu

movember_31102015_12Otázkou je, zda se k akci Movember připojí také pánové z naší školy a na konci listopadu „přidělají“ práci našim kadeřnicím, kdy o svoji mužnou ozdobu v podobě knírku v kadeřnictví přijdou. A to je výzva, pánové…!