Wella Junior Cup 2016, Praha

Šířava 17. 5. 2016

DSCF1246_v1Ve čtvrtek 19. května 2016 se studentky SŠGS, Přerov, Šířava 7 oboru Kadeřník zúčastní finále soutěže Wella Junior Cup 2016 v Praze. Smyslem tohoto napínavého klání je podnítit kreativitu a profesionální sebevědomí učenek a dát jim možnost uplatnit svůj talent a fantazii. Tématem letošní soutěže je „Blond Style“ Helthy Blod Hair. Odborná porota do celostátního finále této prestižní soutěže vybrala 10 nejlepších adeptek kadeřnického řemesla. S hrdostí sdělujeme, že mezi finalistkami jsou i 4 dívky z naší školy. Jmenovitě je to Adéla Koldová, Tereza Benešová, Nikola Němečková a Barbora Nádvorníková.

Věřím, že navážeme na výborné výsledky předcházejících finálových ročníků. Být mezi 10 nejlepšími v České republice je zavazující a svědčí to o tom, že naše studentky patří mezi juniorskou elitu, a to nejen díky svému umění, ale především vysoce kvalitnímu odbornému výcviku, který vedou velmi zkušení učitelé.

Soutěžícím přeji štěstí a děkuji jim, jejich modelkám a učitelkám odborného výcviku za skvělou reprezentaci svého oboru.

Mgr. Marie Baďurová, Bc. Hana Gadasová