WELLA JUNIOR CUP 2016

Šířava 27. 5. 2016

IMG_7451Dne 19. 5. 2016 proběhl v prostorách studia Wella jubilejní 20. ročník soutěže pro začínající kadeřnické talenty WELL JUNIOR CUP 2016. Wella Professionals je již tradičním organizátorem soutěže, která dává mladým kadeřníkům a kadeřnicím prostor pro realizaci jejich kreativních nápadů, přináší možnost předvést jejich umění před odbornou porotou a podporuje tak rozvoj jejich profesionálního sebevědomí a fantazie.

Tématem letošního ročníku soutěže byl Blond Style Helthy Blond Hair. Do letošního finále postoupily i čtyři studentky z naší školy. Pravidla soutěže jsou velmi striktní. Na nalíčení a přípravu modelu před zahájením soutěže má soutěžící čas 30 minut. Před zahájením musí být model nalíčen a oblečen. Na konečnou úpravu je možno použít fén, kulmu, vlasovou žehličku nebo krepovačku. Oblečení by mělo být v souladu s účesem, ale nesmí být dominantní. Při hodnocení je ze strany poroty kladen největší důraz na preciznost střihu, konečný styling účesu a celkový dojem.

Studio Wella bylo po zahájení zaplaveno silnou dávkou emocí, kreativity a tvůrčí atmosféry. Odborná porota se shodla na tom, že výsledky byly velmi vyrovnané. Reprezentantky naší školy se umístily v následujícím pořadí. Na třetím místě se umístila Nikola Němečková s modelkou Kateřinou Floriánovou, kterou na soutěž připravovala UOV Monika Kunderová. Na 8. místě se umístila Barbora Nádvorníková a na 9. místě Adéla Koldová. Tyto soutěžící připravovaly UOV Bc. Hana Gadasová a Alida Rašovská.

Dosažené výsledky jsou nejen dokladem vysoké úrovně odborného výcviku na naší škole, ale jasně prokazují, že naše studentky patří mezi nejlepší juniorky v ČR.

Bc. Hana Gadasová