Slavnostní mítink pod taktovkou Šířavy

Alena Blažková 16. 12. 2016

Do slavnostního roucha jsme dne 8. 12. 2016 oblékly hotel Adamantino.

V odpoledních hodinách dne 7. 12. 2016 se studentky 4. ročníku studijního oboru Hotelnictví ze Střední školy gastronomie a služeb, Přerov, Monika Endlingerová, Ivana Školoudová, Anna Lacková a Daniela Krutilová v doprovodu učitelky Mgr. Aleny Blažkové vydaly vstříc hotelu Adamantino, aby připravily pro 150 hostů firmy Lukrom odpolední a večerní raut při příležitosti slavnostního mítinku, kterého se jako čestný host účastnil ministr zemědělství Ing. Marian Jurečka.

Do příjezdu prvních hostů již bylo vše připraveno. Foyer hotelu Adamantino vítá návštěvníky a my jsme připraveny plnit přání hostů a podílet se na vytváření nezapomenutelných okamžiků.

Příjemná byla slova chvály a uznání pana ministra, hostů i paní ředitelky Ing. Blanky Vysloužilové, jejíž poděkování naleznete v rubrice Hosté chválí.

Chtěli byste získat zajímavé informace o gastronomii, umět připravit slavnostní tabule, rauty, recepce a další příležitosti, nebo připravit pokrmy, nad kterými se hostům bude tajit dech? Stačí si vybrat z nabízených profesí, poslat přihlášku na naší školu a my Vás rádi všemu naučíme.