Kroketový turnaj

Alena Blažková 17. 9. 2019

Na 11. ročníku kroketového turnaje pořádaného dne 12. září 2019 v prostorách Domu pro seniory, Kabelíkova, Přerov zazářila mimo jiné i naše Střední škola gastronomie a služeb. Studenti oborů Vizážista a Kadeřník vnesli úsměv na tváře těm, kteří využili jejich služby. Studenti oboru Kuchař se postarali o expedici pokrmů a studenti oboru Číšník zase o přípravu stolů na servis snídaní a obědů.

Účastníky turnaje a pozvané hosty přivítala paleta ještě letních barev – žlutá a zelená na bíle prostřených stolech doplněných ovocnými mísami, při snídaních i voňavými domácími koláčky a kanapkami. Polední menu v sobě skrývalo slepičí polévku s masem a nudlemi, svíčkovou na smetaně s duo knedlíky a na závěr ovocný dort.

Strávníkům děkujeme za slova chvály ke kvalitě nabízených pokrmů, které připravili žáci naší školy na Středisku odborné přípravy restaurace Bečva, skvělý moučník pak žáci oboru Cukrář. Nad přípravou, expedicí a servisem bděly učitelky Mgr. Marie Fabigová, Mgr. Alena Blažková. Na tvorbu skvělých účesů dohlížela UOV Andrea Hanáková.