Kreativita a umění ve sklenici

Jindřich Bednář 26. 1. 2024

Naše škola se v průběhu tohoto týdne účastnila barmanské soutěže ve Zlíně.

Dvě talentované studentky, Karolína Schönsgiblová a Alena Kaplánková, předvedly svůj barový um a soutěžily se svými originálními nápoji.

Karolína Schönsgiblová a její Chaturanga dandasana

Karolína Schönsgiblová se zhostila soutěže s nápojem pojmenovaným „Chaturanga dandasana“. Tento název není jen náhodný – odkazuje na harmonii a sílu, což jsou atributy, které lze najít jak ve fyzickém cvičení, tak v umění míchání drinků. Chaturanga dandasana obsahovala povinnou složku – slivovici, kterou Karolína zručně začlenila do svého kouzla ve sklenici.

Za její umístění na 12. místě si zaslouží gratulaci.

Alena Kaplánková a její Galaxie

Druhou reprezentantkou naší školy byla Alena Kaplánková, která představila svůj nápoj nazvaný „Galaxie“. Soutěžící byla odvážná ve svém přístupu a vytvořila nápoj, který nejenže chutnal výborně, ale také zaujal svým vzhledem.

Celá soutěž byla skvělou příležitostí pro naše studentky prověřit své dovednosti v oblasti míchání nápojů a předvést svou kreativitu a originalitu.

Gratulujeme Karolíně a Aleně k výbornému výkonu a reprezentaci naší školy na této barmanské soutěži.