O restauraci


becva-5.jpgRestaurace Bečva je jednou z mála provozoven v Přerově situovaných v místě s výhledem na stejnojmennou řeku. Jedná se o nekuřáckou restauraci s dlouholetou tradicí.

Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu našich služeb. Můžeme vám nabídnout ve vynikající kvalitě pokrmy teplé a studené kuchyně, široký sortiment nápojů a rovněž milou obsluhu našich pracovníků i žáků učebních oborů kuchař a kuchař-číšník.

Od ledna roku 2003 se restaurace stala součástí SŠ gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7 jako Středisko odborné přípravy žáků.

V letech 2009 a 2010 prošla restaurace velkou rekonstrukcí, během níž bylo přistavěno nové patro obsahující kuchařské studio, cvičný bar a komplexní sociální zázemí pro žáky SŠGS, dále vznikla prostorná terasa s příjemným posezením, byl vybudován bezbariérový přístup pro imobilní občany a také vylepšeny vnitřní prostory pro hosty i zaměstnance restaurace. Tato rekonstrukce získala ocenění Fasáda roku 2010 a první místo v soutěži Můj projekt 2011 v Olomouckém kraji.

Virtuální prohlídka restaurace