Hosté chválí


Dobrý den pane řediteli,

jako dlouholetá zákaznice kosmetického a kadeřnického salónu , vaší školy SŠGS Přerov, bych Vám tím dopisem chtěla vyjádřit poděkování i vašemu učitelskému sboru mistrovým a to paní Gerhardové, Novotné, Galnorové a Olivíkové za jejich milé a vstřícné chování během poskytování služeb. Vždy jsem byla s jejími službami velmi spokojena. Taktéž se mi líbil i přístup ke studentům , kterým se vždy věnovaly a byly k nim vstřícné a nápomocné. Pochvala i všem studentům této školy, kteří jsou učenlivý, snaživý i za jejich individuální přistup ke klientům.

S pozdravem

Dagmar Jurčová


Dobrý den, pane řediteli,

po roce musím znovu vyslovit velkou pochvalu Vašim pracovníkům, kteří vychovávají nové cukráře. Letos jsme si u Vás objednali dva dorty, oba opět hodně těžké na výrobu.

První v podobě vojenského vrtulníku. Tak jako loni se moc povedl dort se stíhačkou MiG 19, i letos obdivuhodně dokonale zvládnutý vrtulník tvarově i proporčně.

Druhý dort byl v podobě měřicího přístroje avomet – dokonalé, avomet „jako živý“.

Oba dorty vzbudily na oslavách tátových 91. narozenin oprávněný obdiv. Oba dorty byly chuťově moc dobré. Druhý dort „avomet“ byl chuťově až výjimečný, všechny chutě vytvořily moc příjemný harmonický celek, jejich chuť byla až návykově dobrá.

V televizi jsme sledovali pořad „peče celé Česko“ a tento dort by jistě chválil i pan Maršálek – vizuálně moc hezký, v řezu krásný, jasně oddělené barevné vrstvy, akorát promáčený, proto ideálně vláčný, chuťově vynikající.

Chceme vyjádřit velkou pochvalu tvůrcům dortu, při předání nám byly představeny obě studentky, a tento postup u Vás oceňujeme, že u předání zákazníkovi je přítomen student, který dort vytvořil, je to pro studenta důležitá zkušenost, vidí reakci zákazníků, má zpětnou vazbu na svoji práci, může si své dílo obhájit.

Děkujeme za Vaši práci a těšíme se na další dorty!

Manželé Zapletalovi
Bochoř


Vážený pane zástupce ředitele,

zdravím Vás a obracím se na Vás s přáním o předání poděkování Vaším zaměstnankyním, a to paní Petře Vránové a paní Jitce Kochové, které vedou praktický výcvik nastávajících pekařek a cukrářek.

Každoročně u nich objednávám výrobu cca 4 – 5 dortů k narozeninám svých malých vnoučat. Ty si náměty vybírají a studentky je pak pod vedením jmenovaných paní vedoucích odborného výcviku vytvářejí. Například vytvořily úžasný dort s detaily ke na téma „halloween“, pak to byl krásný růžový hrad s věžičkami, dort s tématem „jezírko s rostlinami a vodními živočichy“, pak „hasičský“ dort, dále úžasně propracovaný dort „jednorožec“, také dort s tématem „dinosaurů a jurského parku“, pak „Pat a Mat“ a dort s tématem „moře a pláž“ a dort s „panenkami LOL“ , nebo s autíčky.

Náměty, které si vnoučata vybírají nejsou jednoduché, ovšem tým pod vedením Vašich paní vedoucích témata vždy skvostně zpracuje a děti jsou vždy nadšené a těší se na další :-). Obdivuhodné je také, že žádný z námětů – přání dětí – paní mistrové neodmítly a přání dětí splnily. Za to jim moc děkuji, protože je jedním dárkem pro děti si moci téma vybrat a druhým překvapení z hotového dortu, a z toho mám radost já a malí oslavenci zvlášť.

Paní mistrové si proto velmi zaslouží a prosím o předání našeho rodinného poděkování. Za ochotu, milé jednání a za skvělé vedení svých svěřenkyň, které pod jejich vedením dokáží vytvořit krásné dílo jak chuťově, tak téměř umělecké!

Děkuji Vám za předání mého poděkování.

S pozdravem

Ivana Hájková


Dobrý den, paní Jančíková,

dovolte mi vám ještě jednou moc poděkovat. Zajistili jste všechny 3 akce úžasně a všichni zúčastnění byli naprosto spokojení. Žáci byli opravdu dokonalí v každé oblasti. Věřím, že si dnešní akci dostatečně „užili“ a pořízené fotografie jim budou velkou odměnou a památkou (hned jakmile nám je fotograf dodá, doručíme je).

Opravdu moc všem děkuji za perfektní práci a prosím, pochvalte všechny žáky a jejich dozor. I přes některá operativní řešení (která jsou při akci takových rozměrů nutná) jste všechno zvládli opravdu dokonale.

Přeji vám krásné dny!!!!!

Bc. Taťána Vyhnálková
Odbor kancelář hejtmana
Oddělení organizační
vedoucí oddělení


Vážený pane řediteli,

dovolte mi touto cestou moc poděkovat všem Vašim zaměstnancům a studentům, kteří se podíleli na zajištění letošního vánočního setkání zaměstnanců KÚOK.

Vše bylo, tak jak je již Vaším dobrým zvykem naprosto dokonalé, velmi oceňujeme Vaši ochotu vždy se ujmout tohoto úkolu, který je nejen pracovně, ale i časově velmi náročný.

Všichni zúčastnění byli naprosto perfektní a patří jim za to velké díky, které budou určitě rádi slyšet i prostřednictvím Vás.

Děkujeme ještě jednou a těšíme se na další spolupráci.

Přejeme Všem krásné svátky a vše dobré do roku 2023.

Marcela Danielová
Odbor kancelář ředitele
Oddělení hospodářské správy


Dobrý den, pane řediteli,

chtěla jsem Vám napsat recenzi na stránky školy, ale asi jsem špatně hledala a nebo to ani nejde. Nedávno jsme si u Vás ve škole nechali napéct svatební cukroví a dort. Chtěla bych tímto pochválit všechny, co se na tom podíleli. Nejenže bylo lahodné pro oko, ale i ta chuť….. Zkrátka vynikající. Dokazuje to i fakt, že se skoro všechno snědlo na místě.

Dále bych ještě chtěla pochválit kosmetičky, které se o nás hezky postarali ať jsme krásní 🙂 vše podtrženo příjemnou atmosféru na procedůrách.

Velké díky patří paní mistrové, Mileně Galnorové, která nejenže svými obratnými prsty vytvořila přímo skvostný účes, ale zároveň i odolný. Vydržel neskutečnou taneční jízdu až do samého rána.

Ještě jednou velké díky všem, za jejich přístup a profesionalitu v oboru!

S pozdravem

Ing. Michaela Halfar (Gelová)

PS: Pokud někdo plánujete takovéhle velké akce jako je svatba, tak Střední školu gastronomie a služeb mohu jen doporučit. Nejenže jsou to profesionálové, a můžete se na ně spolehnout, ale další velkou výhodou je tolik oborů pod jednou střechou :).


Vážený pane řediteli,

dovolte mi touto cestou poděkovat za pomoc při přípravě a samotné realizaci rautu, který jste pro naši školu připravili v rámci oslav 170ti let lesnického školství na Moravě. Všechno, ať již samotné občerstvení nebo vystupování a práce žáků pod vedením paní mistrových bylo na velmi profesionální úrovní, čehož si všímali i samotní hosté. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci. Prosím o vyřízení našeho poděkování i Vašim pracovnicím a žákům.

S přáním příjemného dne

Ing. Lukáš Kandler
ředitel školy


Vážený pane řediteli,
jménem společnosti Lázně Slatinice a.s. bychom Vám chtěli poděkovat za spolupráci na akci Veterán rallye „Z lázní do lázní“, která se konala v srpnu. Velice si vážíme vysoce profesionálního přístupu paní Mgr. Blažkové a skvěle odvedené práce žáků.

Těšíme se další spolupráci.

S pozdravem

Ing. Martina Medková
projektová a office manažerka, manažerka kvality


Vážený pane řediteli,
dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval za podíl na zajištění občerstvení při konání naší preventivně bezpečnostní akce „Občan a bezpečnost“, která se uskutečnila 24. června 2022 v budově územního odboru Policie ČR v Přerově a v přilehlém okolí. Bez součinnosti a spolupráce všech zainteresovaných složek by nebylo v našich silách takovou rozsáhlou akci na požadované úrovni zajistit. Stejně jako v předešlých letech byl o XIV. ročník opět velký zájem mezi širokou veřejností různých věkových skupin.

Vaším prostřednictvím bych chtěl poděkovat i Vašim pracovníkům a studentům, kteří zajistili raut a svým profesionálním vystupováním přispěli k prezentaci vaší školy. Věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i při jiných příležitostech.

Těším se na další spolupráci.

S pozdravem

plk. Mgr. Bc. Martin Crha
ředitel územního odboru


Vážený pane zástupce ředitele,

dovoluji si Vás takto oslovit s přáním o předání velkého poděkování, které náleží Vašim zaměstnankyním, paní Vránové a její kolegyni, které jsou mistrovými pekařek – cukrářek.

Už pár let u nich objednávám dorty k narozeninám svých malých vnoučat (4), které si náměty vybírají a studentky je pak pod odborným vedením svých mistrových a podle vzorů vytvářejí jak pro moje vnuky tak pro vnučky.

Například vytvořily úžasný dort s detaily ke 4. narozeninám vnučky na téma „halloween“, pak to byl krásný narozeninový, růžový hrad s věžičkami, další dort s tématem „jezírko s rostlinami a vodními živočichy“, pak „hasičský“ dort, dále úžasný dort k 5. narozeninám „jednorožec“, letos dort k 9. narozeninám s tématem „dinosaurů a jurského parku“, pak dort „Pat a Mat“, k 10. narozeninám krásný dort s tématem „moře a pláž“ a teď poslední, k 6. narozeninám, duhový s „panenkami LOL.“

Myslím, že děti studentky i paní mistrové s náměty co do obtížnosti opravdu nešetří. Obdivuhodné je také, že žádný z námětů – přání dětí – paní mistrové neodmítly, i když občas námět nebo modelování detailů jistě bylo náročné. Za to jim moc děkuji, protože je jedním dárkem pro děti si moci téma vybrat takové, co se jim líbí a druhým to překvapení jaký dort se doopravdy podařil!

Všechny dorty z dílny Vašich paní mistrových, které jsem vnoučatům předala, byly pro ně z těch nejlepších dárků :-), z čehož mám radost já sama i malí oslavenci s rodiči.

Proto si obě paní mistrové velmi zaslouží a prosím o předání našeho rodinného poděkování. Za ochotu, milé jednání a za skvělé vedení svých svěřenkyň, které pod jejich vedením dokáží vytvořit krásné dílo jak chuťově, tak téměř umělecké!

Děkuji Vám za předání mého poděkování.

S pozdravem

Ivana Hájková


Vážené vedení školy,

chci touto cestou poděkovat za velmi chutné obědy ve Vašem školním zařízení Bečva i cukrářské bonusy. Dnešní bonus ve formě Pavlova * výborné a nejen dnešní… Musím pochválit i přes neblahé následky na mé postavě 😃. Přílohové saláty a nápaditost jídelníčku na 1*.

V dnešní nelehké době Vás chci pochválit. Chválím mistrové odborného výcviku, kuchaře i žáky, líbí se mi vtipné oblečení prváků. S pozdravem a přáním úspěchů ve Vaši další práci přeje

Irena Dvořáková z Lipníku nad Bečvou s rodinou, která si před chvíli „dala“ dortíčky Pavlova.

Vaše škola byla i tvůrcem každoročního menu na akci v „DOMEČKU“ v knihovně v Lipníku, která představila jídelníčky států Evropské unie s ochutnávkou jídel jednotlivých států. Tyto akce, které představily Vaši školu byly také vždy velmi příjemné.


Vážený pane řediteli,

přijměte mé srdečné poděkování za spolupráci, přípravu a realizaci cateringu pro vyhlášení „Cen Olomouckého kraje za přínos v oblasti životního prostředí“, které se uskutečnilo ve středu 20. října v budově SLŠ Hranice.

Vážíme si profesionálního přístupu a skvěle odvedené práce žáků i přítomných zástupců pedagogického sboru. Raut byl bohatý, krásně připravený s využitím regionálních produktů, obsluha milá a pohotová. To vše přispělo k celkově pozitivnímu vyznění akce.

Prosím, vyřiďte naše poděkování a slova chvály všem, kteří se na přípravě a zajištění cateringu podíleli.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Ing. Luděk Niče
vedoucí kanceláře hejtmana


Dobrý den,

jménem agentury, jménem svým i jménem Olomouckého kraje moc děkujeme za přípravu a realizaci občerstvení na akci z 20.10.2021 v Hranicích.

Panovala velká spokojenost jak s rozmanitostí tak s kvalitou připravovaného rautu vč. organizace a komunikace před, během i po akci samotné.

Můžete být na své studenty a jejich vedoucí pyšní.

Moc děkujeme a rádi se na vás budeme obracet.

Marek Berger
ředitel Rádia Haná


Vážený pane řediteli,

dovolte mi touto cestou vyslovit poděkování za uvolnění Vašich studentů a jejich učitelky odborného výcviku na slavnostní otevření nového sídla Územního odboru Přerov a Stanice Přerov HZS Olomouckého kraje, které se uskutečnilo ve středu 23. září 2020. Všichni studenti se s profesionálním přístupem zhostili přípravy a obsluhy rautu. Jejich ochotu a milé vystupování chválil nejeden host. Já a mí kolegové si velmi vážíme jejich práce.

V neposlední řadě patří mé poděkování také učitelce odborného výcviku paní Heleně Krištofové za její výpomoc, ochotu a vstřícnost v průběhu celé akce.

Můžete být právem hrdý na své studenty a na práci, kterou odvádí jejich učitelé.

S pozdravem

pkl. Ing. Karel Kolářík
ředitel Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje


Dobrý den, dovolím si poděkovat celému cukrářskému kolektivu Vaší školy za krásný dort, který byl darován při kulatém výročí rodinné oslavy.

Přeji pohodu a sluníčkové dny v další výuce Vašich žáků i mistrům OV cukrářské výroby.

Mgr. Vítězslav Mádr


Vážený pane řediteli,

chtěl bych Vám touto formou poděkovat za pomoc vašich žáků a paní učitelky Heleny Krištofové při našem setkání dříve narozených občanů.

V příloze několik fotek z akce.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Martin Engl
starosta obce Osek nad Bečvou


Dobrý den, pane zástupce,

moc děkuji za fotky. Holky byly nadšené a akce se jim velice líbila. Doufám, že prospěje ještě lepší spolupráci našich škol. Příští týden provedeme zhodnodcení a pokusím se dostat článek i do Přerovského deníku.

S poděkováním Vám i paní Vránové a děvčatům, s pozdravem a přáním pěkného dne

PaedDr. Nataša Kučerová
ředitelka školy Základní škola Dřevohostice


Vážený pane řediteli,

chtěla bych Vám ještě jednou srdečně poděkovat za umožnění realizace naší 18. národní a 14. mezinárodní konference Asociace učitelů angličtiny ČR ´No Limits´ve dnech 6. – 7. září 2019 na Vaší škole. Na základě zpětné vazby bych chtěla poděkovat jmenovitě

Tereza Hudečkové – hlavní osobě v organizačním týmu za Vaši školu,

Janě Černě, Dagmar Vykoukalové, Lence Filgásová a Kateřině Pastorková za podporu při přípravách a pomoc na místě, včetně zajištění fotodokumentace,

Renatě Vlachové za zajištění cateringu a přístupu do budovy.

Velký dík však patří i všem ostatním pedagogům a žákům.

Účastníci ocenili vstřícnost Vašeho pedagogického sboru i šikovnost studentů, kteří se podíleli v různých krocích konference jako přípravě učeben, registraci účastníků, zajištění techniky a informačního servisu i přípravě občerstvení a obsluhy. Všem moc chutnalo!

Dovoluji si popřát Vám hodně zdaru ve Vaší činnosti i v budoucnosti a těším se na případnou další spolupráci.

Jana Jílková
ATECR president


V Přerově dne 27. 5. 2019

Dobrý den pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila velkou spokojenost a poděkování Vašim zaměstnankyním – Janě Kutrové a paní Barbaře.

V sobotu jsme měli v Restauraci Bečva sraz spolužáků po 30 letech a všichni byli maximálně spokojení s celkovým zabezpečením akce – tzn. výzdoba, hlavní jídlo, zákusky, raut, obsluha.

Poděkován patří samozřejmě i studentům Vaší školy, kteří se o nás po celou dobu starali.

Děkuji a přeji pěkný den.

S pozdravem

Věra Pavličková


V Přerově dne 1. 4. 2019

Vážený pane řediteli,

Velmi ráda bych Vám chtěla poděkovat za veškeré SLUŽBY, které využívám.
V loňském roce to byla perfektní příprava rautu na oslavu přítelových narozenin, perfektního cukroví.
Letos vynikajícího dortu k 89 narozeninám naší babičky.
Velmi si vážím ochoty lidí, kteří Vaší škole dělají to nejlepší jméno, preciznost, odbornost.
Vždy ráda doporučím.

Mějte pěkný den.

Děkuji Vám.

S pozdravem

Martina Mazurová


V Prosenicích dne: 15. 3. 2019

Vážený pane řediteli,

v pátek 8. 3. 2019 se konal firemní večírek naší společnosti, který po stránce cateringu a obsluhy zajišťovala restaurace Bečva za pomoci žáků Vaší školy.

Vzhledem k tomu, že jsme byli velmi spokojeni, a to jak s kvalitou podávaného jídla, tak i s obsluhou, rádi bychom jim Vašim prostřednictvím poděkovali.

Celou akci, včetně přípravy i obsluhy v průběhu večírku, zajišťovali 4 žáci a žákyně pod vedením paní Hany Kudové a jejich pracovní přístup byl na profesionální úrovni.

Vašich služeb rádi v budoucnu opětovně využijeme.

S pozdravem

Jiří Vajdík, Jr.
Hanácká potravinářská společnost s.r.o.


Dobrý den paní Domesová,

dovolte mi, abych Vám za naši školu poděkoval za perfektně nachystaný raut pro naše dnešní hosty.

Děkuji a přeji pěkný den.

Jaroslav Zácha
hospodář školy Střední škola zemědělská, Přerov


Vážená paní Domesová,

děkuji Vám za perfektní průběh mého rodinného setkání dne 10. 11. 2018. Jídlo bylo výborné, obsluha bez chyby. Personál mi ochotně pomohl i s přinesením zákusků a s reprodukcí hudby z CD. Všichni účastníci byli spokojeni a i mne samotného to potěšilo, že jsem si zvolil Vaši restauraci Bečva na toto setkání. Rádi se k Vám opět vrátíme. Pozdravuji Váš šikovný mladý personál a i Vám děkuji za Vaši ochotu a vstřícnost při vybavování.

Srdečně zdraví

Antonín Zámečník z Bratislavy


Vážený pane řediteli,

dovolte mi touto cestou poděkovat Vám za vstřícný přístup, podporu a spolupráci paní Mgr. Marii Fabigové a studentkám Kateřině Molinari a Markétě Příkaské za provedení ukázky výroby a podávání míchaných nealkoholických nápojů v lázních Teplicích nad Bečvou na akci „Egyptské odpoledne“. Tímto se akce stala atraktivnější a zajímavější. Míchaní nápojů mělo velký úspěch a ohlas.

Nejen dovednostmi, ale i vystupováním a celkovou profesionalitou vašich studentek a paní profesorky byla Vaše škola velmi dobře prezentována a reklamována a přispěla k šíření velmi dobrých referencí na vaši školu.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Ing. Jitka Švecová
ředitelka odboru hygieny výživy a předmětů běžného užívání, KHS Olomouckého kraje


Vážený pane řediteli,

touto cestou bych chtěla poděkovat za vstřícný, příjemný přístup Vaší paní asistentky paní Jany Kutrové. Moc jí tímto děkuji za pomoc a radu při získání kopie mého výučního listu.

Přeji Vám hodně úspěchů a hodně takových skvělých zaměstnanců a kolegů.

Krásný den.

Beníčková Helena


Vážený pane řediteli,

čekala jsem na fotografie studentů s panem exministrem, ale zatím nedorazily, proto už nechci čekat a posílám velké poděkování za celou akci pro paní Mgr. Blažkovou a Vaše studenty. Při prvním dnu si vyzkoušeli celodenní raut pro 140 osob včetně večerního rautu, druhý den servírované tříchodové menu a následný raut. Všechno sklidilo velký obdiv, řada hostů byla z Přerova a okolí, tak se Vám jistě pochvala donese i z jiné strany.

Vážený pane řediteli, ještě jednou oceňuji vaše studenty a paní magistru a přeji hezký den

Blanka Vysloužilová
výkonná ředitelka hotelu Adamantino, Luhačovice


Dobrý den pane řediteli,

jsem předseda Klubu stomiků Přerov (lidé s umělým vývodem střeva v rámci onkologických chorob). V restauraci Bečva míváme vánoční večírek. O prostředí i stravu zde pečuje personál v čele s paní Domesovou.

Dovolte mi Vašim prostřednictvím vyjádřit pochvalu za vždy vzorně připravenou tabuli s vynikající poctivou stravou.

Přeji Vám nadále hodně úspěchu, krásné a klidné prožití svátků vánočních a zdařilý nový rok 2018.

S pozdravem v úctě

Josef Matoušek
předseda Klubu stomiků Přerov


Mgr. Miroslava Střelcová
ředitelka Městské knihovny Lipník n. B.


Dobrý den,

chtěl jsem Vám poděkovat za perfektní přípravu rautu v pátek v Městském domě pro padesátku studentů. Byli velmi spokojení a já také, doufám, že se nám podaří spolupráci do budoucna prohloubit. Připravené pochutiny byly barvité a každý si vybral. Dokonce jich bylo tolik, že si ještě mohli přibalit na cestu.
To se bohužel nedá říct o zákuscích, jež zmizely tak rychle, že jsem se ani nenadál – a to mám tak rád sladké 🙂
Ještě jednou díky a budu se těšit na další událost s catheringem z Vaší školy.

S upřímným pozdravem

Ing. arch. Jan Horký
radní města Přerova


Dobrý den, paní Kochová,

dovoluji si touto cestou zaslat velké poděkování za přípravu zákusečků na minulý týden, na malou rodinnou oslavu. Všechny za prvé vypadaly moc krásně, za druhé chutnaly úžasně a za třetí tím, jak jsou menší, byly tak akorát, takže se po nich okamžitě zaprášilo. Moc se Vám Vaše práce vede, takže se příště dovolím v případě potřeby opět na Vás obrátit.

Zdraví

Lenka Roubalová, Přerov

Dobrý den,

dovoluji si touto cestou zaslat velké poděkování za přichystání rautu na minulý týden. Precizní práce, krásně přichystáno, vše naprosto dokonalé, vynikající, hosté malé rodinné oslavy vše moc chválili. Ještě jednou velké poděkování.

Zdraví

Lenka Roubalová, Přerov


Vážený pane řediteli,

jménem naší organizace Duha Klub Rodinka bych ráda poděkovala Vaší škole za spolupráci na Míli pro mámu.

Děkujeme proto hlavně – UOV Jitce Kochové a Bc. Petře Vránové a žákyním Darině Grossmannové, Martině Lipnerové, Lence Molkové, Lucii Mikulíčkové, Renátě Štěpáníkové, Andrei Mackové, Michaele Braunové a Kateřině Zavadilíkové, které byly ochotny pomoci s organizací akce.

Pořádáme tuto mezinárodní akci již 5. rokem a jejím posláním je podpora mateřství a rodinné soudržnosti.

Posíláme fotky a článek z každoroční Míle pro mámu. Užili si to jak organizátoři, tak účastníci.

Akce se vydařila, počasí nám přálo a děti byly spokojené i s rodiči.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Ivana Čagánková
Duha Klub Rodinka, Přerov


Dobrý den p. řediteli,

chtěl bych vyjádřit poděkování p. Kochové za skvělou přípravu cateringu na vernisáž výstavy vláčků v Muzeu Beskyd Frýdek-Místek. Oslovil jsem p. Kochovou zda by bylo možné zakoupit zákusky ve vaší škole. Zákusky nejenom dovezla v neděli na zámek, ale naaranžovala Vaše výrobky na připravené mísy. Všem moc chutnalo a rád bych do budoucna na některých vernisážích dál spolupracoval s p. Kochovou. Ještě jednou děkuji za její ochotu. Zdravím

Roman Filko
Výtvarník


Dobrý den,

cítím, že bych se měla s vámi podělit o radost a poděkovat s pochvalou za výsledek kvalitní práce všech zúčastněných osob v rámci výroby dortů a cukrářských výrobků. Dne 3. 3. 2017 jsem si vyzvedla malý čokoládový dort s mandlemi, který jsem měla objednaný k narozeninám pro dospělého člena rodiny, protože má rád sladké čokoládové výrobky.

S uznáním ocenil kvalitu, chuť a celkový vizuální dojem dortu. Dort byl vynikající a proto sdělte poděkování všem, kteří se na tvorbě této dobroty podíleli.

Děkuji a přeji pěkný den

Dana Farná, Přerov


Jiří Vajdík, Jr.
Hanácká potravinářská společnost s. r. o.


Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych prostřednictvím této zprávy poděkoval Vaší škole, pracovníkům a učňům Střediska odborné přípravy na nábř. PFB.

Dne 30. 11. 2016 organizovala naše knihovna setkání knihovníků Moravskoslezského a Olomouckého kraje, které se uskutečnilo v prostorách Klubu Teplo na Horním nám. U vaší školy, konkrétně ve Středisku odborné přípravy na nábř. PFB, jsme si objednali přípravu rautu pro účastníky našeho setkání. Příprava občerstvení proběhla na velmi vysoké úrovni, což ocenili i zúčastněné knihovnice a připravené jídlo bylo velmi chutné a na pohled velmi příjemné.

Chtěl bych Vám i všem pracovníkům a učňům, kteří se na přípravě rautu podíleli ještě jednou poděkovat.

Děkuji za spolupráci.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Ing. Pavel Cimbálník
ředitel Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace


Vážený pane řediteli,

velmi děkuji za pomoc při zajištění akce Lukromu dne 8. – 9. 12. 2016, které se účastnil také ministr zemědělství. Vaše studentky pod vedením paní magistry Blažkové prokázaly výbornou připravenost po stránce organizační i odborné a patří jim všem velký dík za výbornou reprezentaci Vaší školy. Posílám Vám fotografii studentek Vašich a studentek z Dakolu s panem ministrem, akce se účastnil také fotbalista Zdeněk Grygera. Mějte se moc hezky a těším se na další spolupráci

Ing. Blanka Vysloužilová, MBA
výkonná ředitelka Adamantis Group s.r.o.


Vážený pane řediteli,

v mém dopise bych Vám chtěl co nejsrdečněji poděkovat za práci žáků Vaší školy, Evy Šromotové, Kristýny Dvorské a Martinu Zedkovi.

Jmenovaní ve dnech 5. – 6. 4. 2016 pod mým vedením zajišťovali pro účastníky 6. ročníku mezinárodního workshopu Festulolium Working Group Workshop https://festulolium2015workshop.webnode.cz/, www.potravinyav21.cz na půdě Univerzity Palackého v Olomouci komplexní cateringové služby. Při výkonu své práce, prokázali své nabyté zkušenosti, a to jak z praktického vyučování, tak i z teoretického vyučování. Dále pak měli možnost, procvičit si svoje znalosti z anglického jazyka. Jejich vynikající práce, byla po zásluze oceněna i ze strany účastníků samotného workshopu. Mé velké poděkování, patří i všem pedagogům, kteří taktéž odvádí denně bez pochyby vynikající práci.

Myslím, že po právu můžete být na svoje zaměstnance a kolegy, ale i jmenované žáky velmi hrdý.

Mnohokrát ještě jednou všem děkuji a těším se na další spolupráci.

S úctou

Tomáš Broda


2015-10-16Mgr. Yvona Kubjátová
náměstkyně hejtmana Olomouckého kraje


dopis-2015-09-30Jiří Vajdík
Hanácká potravinářská společnost s. r. o.


DopisMUDr. Alena Horná, akademický malíř Jiří Ryšavý


Vážený pane řediteli,

chtěl bych Vám poděkovat jménem našich lázní za vzornou reprezentaci Vašich žáků, pod vedením paní Mgr. Blažkové. Vaši studenti nám vypomohli při zajišťování každoroční významné akce „Z LÁZNÍ DO LÁZNÍ“. Prosím poděkujte studentům, kteří si mohli užívat prázdnin, ale rozhodli se poznat něco nového v praxi.

Děkujeme!

S pozdravem a přáním pěkného dne

Tomáš Hrazdil
Hotel manager Lázně Slatinice a.s.


Dobrý den pane řediteli,

velmi děkuji za občerstvení a obsluhu na naší akci s klienty, všem moc chutnalo, líbilo se, takže velká pochvala a spokojenost. Díky moc. Pěkný den přeje

Tomáš Kadula
Branch Manager, Komerční banka, a. s.


Vážený pane magistře,

velmi děkuji Vám a panu řediteli za perfektní práci Vašich studentů při oslavě narozenin majitele lázní. Velmi jim děkuji za profesionální a ochotné chování. Chtěla bych Vás poprosit, zda by bylo možné, aby pomohli 14. 5. 2011 při akci Svěcení pramene, které se bude účastnit hejtman a pan arcibiskup. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

Ing. Blanka Vysloužilová, MBA
ředitelka Lázně Slatinice


Dobrý den pane řediteli,

touto cestou bych ráda pochválila studenta Vaší školy Michala Szeticsku. O prázdninách jsem ho často vídala v úseku uzenin Hypermarketu Albert v Přerově. Zaujal mě příjemným až profesionálním vystupováním. Když jsem se dozvěděla, že tento mladý muž je teprve student SŠGS Šířava, příjemně mě to překvapilo a rozhodla jsem se touto cestou ho pochválit. Tento student je dobrou vizitkou Vaší školy.

S pozdravem

Petra Hrubá


Vážený pane řediteli,

jmenuji se Kateřina Kozluková Vazan a ráda bych Vám svým jménem i jménem mého manžela poděkovala za vysoce profesionální, kvalitní a přátelskou obsluhu, kterou nám zprostředkovali studenti Vaší školy během naší svatební recepce 26. 6. 2010 v hotelu Diana. Pozornost, kterou věnovali každému detailu této akce přispěla k vytvoření nezapomenutelné atmosféry pro nás tak významného dne.

Musím se zmínit, že organizace této události byla pro nás náročná, vzhledem k národnostní rozmanitosti, která převládá v našich rodinách. Nebyli jsme si jisti, jestli je možné uspokojit očekávání všech hostů. Jak se ukázalo, naše obavy byly absolutně neopodstatněné. Nejen můj manžel a já, ale také všichni naši hosté byli příjemně překvapeni. Zážitek, jak vizuální, tak i gastronomický, byl skvělý nejen dle mého soudu, ale i podle projevované spokojenosti našich hostů. Věřím, že oni, stejně jako my, na tento den nezapomeneme.

Rádi by jsme také osobně poděkovali studentům, kteří se podíleli na přípravě a obsluze naší svatební recepce. Bylo by možné obdržet jejich e-mailové adresy? Pokud by to nebylo vyloučeno, velmi by jsme si této příležitosti vážili.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám hezký den.

S pozdravem

Kateřina Kozluková Vazan


Dobrý den, dnes jsem navštívila Váš kosmetický salon. Byla jsem mile překvapena přístupem paní učitelky Novotné nejen ke mně, ale i k žákyním. Neustále se starala o klid a pohodu v salonu. Velký dík patří také žákyni Pavlíně, která se starala o mou pleť. Nezbývá než Vaše učňovské středisko doporučovat.

S pozdravem

Čecháková Hana


Vážení, chtěla bych touto cestou pochválit vaši provozovnu odborné přípravy žáků na Kozlovské ulici. Jsem velmi spokojena se službami, které tam poskytují učni pod vedení paní mistrové. Odcházím vždy velmi dobře ostříhaná a upravená celkově. V příjemném prostředí si i odpočinu. Navštívila jsem již ve svém věku dost kadeřnictví a salónů a mohu zodpovědně říci, že tato provozovna je v mnoha bodech předčí.

Proto se tam budu vždy ráda vracet.

Spokojená zákaznice

Jarmila Matalová

Poděkujte prosím paní mistrové za dobré vedení nastávajících kadeřníků a holičů.


Vážená paní učitelko,

ve dnech 10. až 13. ledna 2008 se Pivovarský hotel Kojetín, s.r.o spolupodílel na zajištěni expozice Olomouckého kraje na výstavě a veletrhu Region Tour Brno.

Plněni úkolů si vyžádalo posílení týmu našich pracovníků o mladé adepty gastronomické profesee, kteří byli vybráni z řad studentů vaší školy.

Rád bych touto formou ocenil úsilí a obětavost, s níž se spolupodílely na zajištění stravovacích služeb a občerstvení hostů na stánku studentky Marie Vybíralová, Barbora Petrová a Veronika Samsonová.

Přestože byly oceněny se strany hotelového vedení a obdržely malý finanční příspěvek, potěší nás, dostane-li se jim ještě alespoň skromného poděkováni také po této linii a o jejích ochotě k odborné aktivitě nad rámec školních povinností poinformujete také vedoucí pracovníky vaší školy.

S poděkováním i Vám za projevenou součinnost a organizační výpomoc.

Ing. Jan Hanák
provozní ředitel hotelu


Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám touto cestou vyjádřil poděkování za velmi dobrou spolupráci při organizaci výjezdní porady vedoucích odborů Krajského úřadu Olomouckého kraje v Přerově ve dnech 1.-2. 11. 2007. Večeře v restauraci Bečva byla výtečná a ochota, vstřícnost a kvalita personálu restaurace a zejména Vašich studentů byla na velmi vysoké úrovni.

S úctou a pozdravem

Ing. Vrbová


Vážený pane řediteli,

dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za vzornou pomoc Vašich zaměstnanců a žáků při oslavách výročí založení naší školy v rámci Dne otevřených dveří dne 10. 10. 2007. Vaším přispěním byl zajištěn důstojný průběh oslav.

S přátelským pozdravem

Mgr. Šober František
ředitel školy


Vážený pane řediteli,

děkuji Vám za skvělé zajištění akce „Setkání přátel železnice“, které se konalo dne 15. 6. 2007 v DPOV, a.s. Přerov. Vámi zajištěné občerstvení bylo velmi kvalitní a vkusné.

Vyřiďte, prosím, mé poděkování všem Vašim zúčastněným zaměstnancům. Těším se na další spolupráci.

S pozdravem

Mgr. Josef Tomeček
ředitel Nadace Okřídlené kolo


Vážený pane řediteli,

děkuji Vám za raut, který Vaši učitelé a studenti připravili u příležitosti konání krajské konference „Udržitelný rozvoj integrovaného systému veřejné dopravy v Olomouckém kraji“ dne 9. 5. 2007 v sídle Vysoké školy logistiky v Přerově.

Při své činnosti jsem absolvoval řadu významných akcí, a proto mohu zodpovědně posoudit kvalitu Vaší práce.

Nejen chuťová, ale i grafická úroveň připraveného stolu byla velmi vysoká.

Ještě jednou Vám děkuji a těším se na další spolupráci.

S pozdravem

Prof. Ing. Vladimír Strakoš, DrSc.
rektor Vysoké škola logistiky o. p. s.


Dobrý den,

dovolte, abychom touto cestou vyjádřily svou velkou spokojenost s šikovností, zručností a chováním děvčat v kadeřnictví, v učňovském středisku, na Kozlovské ulici pod vedením paní Trubačové.

Před dvěma lety jsme navštívily zmiňované kadeřnictví poprvé a staly se z nás pravidelné zákaznice. Děvčata nás vždy upravila k naší velké spokojenosti. Po včerejší návštěvě kadeřnictví jsme zjistily, že už dělají závěrečné zkoušky a upravovaly nás naposled.

Jestli je to možné, prosíme Vás touto cestou o pochvalu a poděkování třetímu ročníku i mistrové paní Trubačové za jejich dobrou práci a příjemné vystupování.

Zjistily jsme jména děvčat (snad jsou jména napsaná správně): Petra Jakubcová, Silva Hudečková, Žaneta Horáková, Vlasta Kalabisová, Lenka Klimková, Lucie Neubauerová a Veronika Šmakalová.

Děkujeme

Oslancová Zdeňka a Orálková Danuše


Vážený pane řediteli,

dovolujeme si Vám poděkovat za krásné oslavy našich životních jubileí, které připravili Vaši spolupracovníci a studenti Vaší školy v Restauraci Bečva ve dnech 24. 9. a 4. 11. 2005.

My i naši hosté jsme byli velmi příjemně překvapeni krásnou úpravou obou sálů kavárny, vynikající přípravou jídla jak chuťově tak i visuálně a v neposlední řadě velmi příjemným, vstřícným a ochotným přístupem veškerého personálu restaurace.

Poděkujte prosím naším jménem zejména panu Slezákovi, paní Domesové, paní Vrbové i všem studentům, kteří se na oslavách podíleli.

Přejeme Vám ve Vaší další činnosti mnoho úspěchů.

S úctou

JUDr. Marcela a MUDr. Vít Stokláskovi


Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu řediteli PhDr., PaedDr., Bc. Oldřichu Baďurovi, celému učitelskému sboru, paní mistrové Baďurové a paní mistrové Svobodové za perfektní přípravu našich dětí na budoucí povolání a vstup do života.

Panu řediteli za podporu při nezdarech a dodání elánu pokračovat dál. Je důležité být především člověk a svým jednáním a vystupováním to dokázat žákům. Spojit starost o školu a sledovat se zájmem problémy i radosti studentů dokáže jen silná osobnost, kterou v tomto pedagogovi máme.

Děkujeme a budeme opravdu rádi pokud se naše cesty opět střetnou, protože máme ještě dvě děti na základní škole. Spoluprací rodiny a školy se podaří vychovat dobré a kvalifikované odborníky.

Děkujeme

Rasochová Miroslava a Rasocha František