Suplování


Suplování:   Pondělí 21.6.2021 (3. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

C3.P

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

K3.

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

   

H3.A

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

   

H1.T

prx

prx

prx

prx

prx

prx

prx

prx

     

H3.T

 

prx

prx

prx

prx

prx

         

H4.T

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

     

V4.

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

       

D2.A

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Černá Jana (zz)

 

-

Fi

..

Fi

..

..

..

-

   

Fabigová Marie (zz)

 

-

-

..

..

..

-

-

-

   

Krištofová Helena (ZD)

Kd

Kd

Kd

Kd

Kd

Kd

Kd

       

Morongová Jana (zz)

 

-

-

-

-

-

..

..

>>

   

Polová Jana (zz)

-

..

..

-

-

..

..

-

   

Vránová Petra (zz)

....

....

....

....

....

....

..

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

103

 

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Blažková Alena

1.hod

odpadá

SPO

K3. (SČ)

 

závěrečná zkouška

 

2.hod

odpadá

SPO

K3. (SČ)

 

závěrečná zkouška

 

4.hod

přesun <<

TOS

K1.

(002)

z 7.hod

 

6.hod

odpadá

TOS

K3.

 

závěrečná zkouška

 

7.hod

přesun <<

SPO

K1. (KČČ)

(002)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

SPO

K1. (KČČ)

 

na 7.hod

Boudová Hana

1.hod

navíc

CJL

D1.A

(208)

do úvazku

 

4.hod

odpadá

CJL

D2.A

 

maturitní zkouška

 

6.hod

přesun >>

KOR

K1.

 

na 24.6. 6.hod

 

7.hod

odpadá

NJ

K3. (NJ1)

 

závěrečná zkouška

Dobrovická Eleonora

4.hod

odpadá

RJ

H3.T (JR)

 

praxe

 

5.hod

přesun >>

RJ

H2.T (RJ)

 

na 24.6. 6.hod

 

6.hod

přesun >>

AJ

H1.A (AJ1)

 

na 22.6. 3.hod

 

8.hod

odpadá

AJ

K3. (AJ2)

 

závěrečná zkouška

Dosoudilová Ludmila

1.hod

odpadá

EKO

D2.A

 

maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

EKO

H4.T

 

maturitní zkouška

Dudová Zuzana

3.hod

přesun <<

MTR

V3.

(120)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MTR

V3.

 

na 3.hod

Filgásová Lenka

1.hod

odpadá

AJ

H4.T

 

maturitní zkouška

 

2.hod

spojeno (Če zz)

AJ

H2.T (AJ1)

(205)

 
 

3.hod

odpadá

AJ

D2.A (AJ1)

 

maturitní zkouška

 

4.hod

spojeno (Če zz)

AJ

V2. (AJ1)

(204)

 
 

4.hod

změna

AJ

V2. (AJ2)

(204)

 
 

5.hod

odpadá

AJ

H3.T (AJ2)

 

praxe

 

6.hod

přesun >>

AJ

H1.A (AJ2)

 

na 22.6. 3.hod

Gerhardová Jitka

6.hod

odpadá

ODV

V4. (OVGh)

 

maturitní zkouška

Glozigová Vladislava

1.hod

odpadá

DEJ

H1.T

 

praxe

 

2.hod

odpadá

NJ

H3.T (NJ)

 

praxe

 

4.hod

odpadá

NJ

H3.T (NJ)

 

praxe

 

7.hod

odpadá

NJ

K3. (NJ2)

 

závěrečná zkouška

 

8.hod

přesun >>

DEJ

D1.A

 

na 24.6. 4.hod

Horák Martin

3.hod

odpadá

IKT

K3.

 

závěrečná zkouška

 

4.hod

odpadá

IKT

K3.

 

závěrečná zkouška

 

5.hod

odpadá

IKT

H4.T

 

maturitní zkouška

 

6.hod

přesun <<

IKT

V2.

(112)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

IKT

V2.

 

na 6.hod

 

před 1. hodinou dohled 1.patro

 

Hrudíková Irena

1.hod

výměna >>

EKO

H2.T

 

na 24.6. 1.hod

 

3.hod

odpadá

HOT

H4.T

 

maturitní zkouška

Hyžďálová Hana

3.hod

přesun <<

OBN

D1.A

(208)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

OBN

D1.A

 

na 3.hod

Jarešová Gabriela

2.hod

odpadá

MAT

H1.T

 

praxe

 

3.hod

odpadá

MAT

H3.T

 

praxe

 

před 0. hodinou dohled 2.patro

 

Kochová Jitka

6.hod

odpadá

ODV

C3.P (OVKj)

 

závěrečná zkouška

Kouřilová Věra

1.hod

výměna <<

PRA

H2.T

(205)

z 24.6. 1.hod

 

4.hod

výměna <<

OBN

H1.A

(102)

z 24.6. 2.hod

 

5.hod

přesun <<

PRA

H2.T

(205)

z 22.6. 1.hod

 

6.hod

přesun <<

BIO

K1.

(201)

z 24.6. 8.hod

 

7.hod

navíc

PRA

D1.A

(208)

do úvazku

 

8.hod

přesun <<

ZDR

V2.

(123)

z 24.6. 5.hod

Kožuch Vít

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

odpadá

PSY

H1.T

 

praxe

 

5.hod

odpadá

OBN

K3.

 

závěrečná zkouška

 

6.hod

přesun >>

OBN

V2.

 

na 24.6. 1.hod

 

8.hod

odpadá

OBN

H3.A

 

závěrečná zkouška

Matějíčková Veronika

6.hod

přesun <<

FYZ

H1.A

(102)

z 24.6. 8.hod

 

7.hod

odpadá

FYZ

H1.T

 

praxe

Morongová Jana

9.hod

přesun >>

TCH

H2.T (S1)

 

na 23.6. 8.hod

Novotná Jitka

6.hod

odpadá

ODV

V4. (OVNo)

 

maturitní zkouška

Parobková Marcela

1.hod

odpadá

CJL

H3.T

 

praxe

 

2.hod

odpadá

CJL

H4.T

 

maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

CJL

H1.T

 

praxe

Pastorková Kateřina

1.hod

odpadá

AJ

H3.A (AJ1)

 

závěrečná zkouška

 

2.hod

odpadá

AJ

H3.A (AJ1)

 

závěrečná zkouška

 

3.hod

odpadá

AJ

D2.A (AJ2)

 

maturitní zkouška

 

4.hod

navíc

AJ

D1.A (AJ2)

(208)

do úvazku

 

5.hod

odpadá

SAJ

D2.A

 

maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

AJ

H1.T (AJ2)

 

praxe

 

7.hod

odpadá

KJA

H4.T

 

maturitní zkouška

 

8.hod

odpadá

AJ

K3. (AJ1)

 

závěrečná zkouška

Pecháčková Julie

3.hod

odpadá

MAT

H3.A

 

závěrečná zkouška

 

4.hod

odpadá

MAT

H3.A

 

závěrečná zkouška

Střípková Marta

3.hod

přesun <<

CJL

C2.U

(209)

z 24.6. 4.hod

 

5.hod

přesun >>

NJ

H2.T (NJ)

 

na 24.6. 6.hod

 

7.hod

odpadá

CJL

H3.A

 

závěrečná zkouška

Šišma Zdeněk

6.hod

přesun <<

TOP

V3. (VZ)

(210)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

TOP

V3. (VZ)

 

na 6.hod

Tallová Hana

0.hod

spojeno (Kr ZD)

ODV

K2. (KrČí)+

   
 

1.hod

spojeno (Kr ZD)

ODV

K2. (KrČí)+

   
 

2.hod

spojeno (Kr ZD)

ODV

K2. (KrČí)+

   
 

3.hod

spojeno (Kr ZD)

ODV

K2. (KrČí)+

   
 

4.hod

spojeno (Kr ZD)

ODV

K2. (KrČí)+

   
 

5.hod

spojeno (Kr ZD)

ODV

K2. (KrČí)+

   
 

6.hod

spojeno (Kr ZD)

ODV

K2. (KrČí)+

   

Vaculíková Radmila

2.hod

navíc

MMA

D1.A

(208)

do úvazku

Vybíralová Gabriela

3.hod

výměna <<

MTR

H1.A

(102)

z 23.6. 3.hod

 

4.hod

výměna >>

TCH

H1.A

 

na 24.6. 2.hod

 

5.hod

odpadá

TCH

H3.A

 

závěrečná zkouška

 

6.hod

odpadá

TCH

H3.A

 

závěrečná zkouška

Vykoukalová Dagmar

1.hod

odpadá

AJ

H3.A (AJ2)

 

závěrečná zkouška

 

2.hod

odpadá

AJ

H3.A (AJ2)

 

závěrečná zkouška

 

4.hod

navíc

AJ

D1.A (AJ1)

(101)

do úvazku

Změny v rozvrzích tříd:

K1.

4.hod

TOS

 

(002)

přesun <<

Blažková Alena

z 7.hod

 

6.hod

BIO

 

(201)

přesun <<

Kouřilová Věra

z 24.6. (Čt) 8.hod

 

7.hod

SPO

KČČ

(002)

přesun <<

Blažková Alena

z 8.hod

 

7.hod

TOS

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

SPO

KČČ

 

přesun >>

 

na 7.hod

H1.A

3.hod

MTR

 

(102)

výměna <<

Vybíralová Gabriela

z 23.6. (St) 3.hod

 

4.hod

OBN

 

(102)

výměna <<

Kouřilová Věra

z 24.6. (Čt) 2.hod

 

6.hod

FYZ

 

(102)

přesun <<

Matějíčková Veronika

z 24.6. (Čt) 8.hod

C2.U

3.hod

CJL

 

(209)

přesun <<

Střípková Marta

z 24.6. (Čt) 4.hod

K2.

0.hod

ODV

OVKr

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

0.hod

ODV

KrČí

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

1.hod

ODV

OVKr

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

1.hod

ODV

KrČí

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

2.hod

ODV

OVKr

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

2.hod

ODV

KrČí

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

3.hod

ODV

OVKr

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

3.hod

ODV

KrČí

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

4.hod

ODV

OVKr

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

4.hod

ODV

KrČí

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

5.hod

ODV

OVKr

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

5.hod

ODV

KrČí

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

6.hod

ODV

OVKr

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

 

6.hod

ODV

KrČí

 

spojí

Tallová Hana

(Kr)

H2.T

1.hod

PRA

 

(205)

výměna <<

Kouřilová Věra

z 24.6. (Čt) 1.hod

 

2.hod

AJ

AJ1

(205)

spojí

Filgásová Lenka

(Če)

 

5.hod

PRA

 

(205)

přesun <<

Kouřilová Věra

z 22.6. (Út) 1.hod

 

6.hod

TCH

S1

 

odpadá

 

(Mr)

 

7.hod

TCH

S1

 

odpadá

 

(Mr)

 

8.hod

TCH

S1

 

přesun >>

 

na 23.6. (St) 9.hod

 

9.hod

TCH

S1

 

přesun >>

 

na 23.6. (St) 8.hod

H3.T

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(Pl)

 

7.hod

UCE

   

odpadá

 

(Pl)

V2.

4.hod

AJ

AJ1

(204)

spojí

Filgásová Lenka

(Če)

 

4.hod

AJ

AJ2

(204)

změna

Filgásová Lenka

 
 

6.hod

IKT

 

(112)

přesun <<

Horák Martin

z 8.hod

 

8.hod

ZDR

 

(123)

přesun <<

Kouřilová Věra

z 24.6. (Čt) 5.hod

V3.

3.hod

MTR

 

(120)

přesun <<

Dudová Zuzana

z 6.hod

 

6.hod

TOP

VZ

(210)

přesun <<

Šišma Zdeněk

z 8.hod

 

6.hod

MTR

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

AJ

   

odpadá

 

(Če)

 

8.hod

TOP

VZ

 

přesun >>

 

na 6.hod

D1.A

1.hod

CJL

 

(208)

navíc

Boudová Hana

 
 

2.hod

MMA

 

(208)

navíc

Vaculíková Radmila

 
 

3.hod

OBN

 

(208)

přesun <<

Hyžďálová Hana

z 7.hod

 

4.hod

AJ

AJ1

(101)

navíc

Vykoukalová Dagmar

 
 

4.hod

AJ

AJ2

(208)

navíc

Pastorková Kateřina

 
 

7.hod

PRA

 

(208)

navíc

Kouřilová Věra

 
 

8.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 24.6. (Čt) 4.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři