Suplování


Bakaláři - Suplování

Suplování:   Pondělí 19.4.2021 (2. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

H4.T

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Blažková Alena (mz)

..

..

..

-

-

..

-

..

..

   

Bednaříková Marie (ZD)

Št

Št

Št

Št

Št

Št

Št

       

Dosoudilová Ludmila (mz)

 

..

..

..

..

-

..

..

-

   

Kochová Jitka (ZD)

       

Parobková Marcela (ZD)

     

-

             

Pecháčková Julie (ZD)

 

-

-

..

..

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Boudová Hana

1.hod

přesun >>

CJL

D1.A

 

na 20.4. 3.hod

 

2.hod

přesun <<

CJL

V1.

(DisV)

z 23.4. 1.hod

 

3.hod

přesun <<

CJL

D1.A

(DisV)

z 22.4. 5.hod

 

4.hod

přesun <<

CJL

D2.A

(DisV)

z 2.hod

 

5.hod

navíc

NJ

H1.T (NJ)

(DisV)

za odpadlou

Černá Jana

1.hod

odpadá

AJ

C3.P

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

AJ

H2.T (AJ1)

(DisV)

do úvazku

 

3.hod

navíc

AJ

V3.

(DisV)

do úvazku

 

4.hod

navíc

AJ

V2. (AJ1)

(DisV)

do úvazku

 

5.hod

přesun >>

AJ

H3.T (AJ1)

 

na 21.4. 3.hod

 

6.hod

odpadá

AJ

V3.

 

zrušeno

Dobrovická Eleonora

4.hod

navíc

RJ

H2.T (RJ)

(DisV)

do úvazku

 

7.hod

přesun >>

VYV

H1.B

 

na 20.4. 3.hod

 

8.hod

odpadá

VYV

H1.B

 

zrušeno

Dudová Zuzana

1.hod

odpadá

KOS

V2.

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

KOS

V1.

(DisV)

do úvazku

 

4.hod

přesun <<

MTR

V3.

(DisV)

z 20.4. 2.hod

 

5.hod

odpadá

KOR

H1.B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

KOR

H1.B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EKO

C1.P

 

zrušeno

Fabigová Marie

2.hod

navíc

TCH

K2.

(DisV)

do úvazku

 

5.hod

odpadá

PAV

K2.

 

zrušeno

Filgásová Lenka

2.hod

navíc

AJ

H2.T (AJ2)

(DisV)

do úvazku

 

3.hod

odpadá

AJ

H4.T

 

maturitní zkouška

 

4.hod

navíc

AJ

V2. (AJ2)

(DisV)

do úvazku

 

5.hod

přesun <<

AJ

D2.A (AJ1)

(DisV)

z 6.hod

 

5.hod

přesun >>

AJ

H3.T (AJ2)

 

na 21.4. 3.hod

 

6.hod

přesun >>

AJ

D2.A (AJ1)

 

na 5.hod

Gerhardová Jitka

0.hod

navíc

ODV

V4. (OVGh)

(113)

do úvazku

 

1.hod

navíc

ODV

V4. (OVGh)

(113)

do úvazku

 

2.hod

navíc

ODV

V4. (OVGh)

(113)

do úvazku

 

3.hod

navíc

ODV

V4. (OVGh)

(113)

do úvazku

 

4.hod

navíc

ODV

V4. (OVGh)

(113)

do úvazku

 

5.hod

navíc

ODV

V4. (OVGh)

(113)

do úvazku

Glozigová Vladislava

1.hod

odpadá

DEJ

H1.T

 

zrušeno

 

3.hod

přesun <<

NJ

K2.

(DisV)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

NJ

K2.

 

na 3.hod

 

5.hod

navíc

RJ

H1.T (RJ)+

(DisV)

do úvazku

 

7.hod

odpadá

DEJ

D2.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

DEJ

D1.A

 

zrušeno

Horák Martin

3.hod

odpadá

IKT

C3.P

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

IKT

C3.P

 

zrušeno

Hrudíková Irena

1.hod

přesun >>

MMA

D2.A

 

na 3.hod

 

2.hod

navíc

MTR

H1.B

(DisV)

do úvazku

 

3.hod

přesun <<

MMA

D2.A

(DisV)

z 1.hod

 

6.hod

odpadá

CHE

H1.T

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EKO

H2.T

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

HOT

H4.T

 

maturitní zkouška

Hyžďálová Hana

1.hod

odpadá

AJ

H1.B (AJ2)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

CJL

V3.

(DisV)

do úvazku

 

3.hod

navíc

CJL

V2.

(DisV)

do úvazku

 

5.hod

odpadá

PSY

V3.

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OBN

D1.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

AJ

C1.P

 

zrušeno

Jarešová Gabriela

1.hod

odpadá

MAT

H2.T

 

zrušeno

 

2.hod

přesun <<

CHE

C1.P

(DisV)

z 22.4. 4.hod

 

3.hod

navíc

MAT

H1.T

(DisV)

do úvazku

 

4.hod

odpadá

MAT

H3.T

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CHE

V2.

 

zrušeno

Kožuch Vít

1.hod

přesun <<

PSY

C1.P (SP)

(DisV)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

PSY

C1.P (SP)

 

na 1.hod

 

5.hod

odpadá

PSY

H1.T

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PSY

K2.

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OBN

V2.

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

OBN

D2.A

 

zrušeno

Matějíčková Veronika

1.hod

přesun >>

MAT

V3.

 

na 20.4. 4.hod

 

2.hod

navíc

MAT

V2.

(DisV)

do úvazku

 

4.hod

přesun <<

MAT

V1.

(DisV)

z 21.4. 2.hod

 

6.hod

odpadá

FYZ

C1.P

 

zrušeno

Morongová Jana

1.hod

navíc

TCH

C1.P (SCU)

(DisV)

do úvazku

 

2.hod

přesun <<

SUR

C3.P (SCU)

(DisV)

z 23.4. 5.hod

 

3.hod

navíc

TCH

H2.T

(DisV)

do úvazku

Nováková Věra

0.hod

odpadá

ODV

V1. (OVNv)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

V1. (OVNv)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ODV

V1. (OVNv)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ODV

V1. (OVNv)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ODV

V1. (OVNv)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ODV

V1. (OVNv)

 

zrušeno

Novotná Jitka

0.hod

navíc

ODV

V4. (OVNo)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

ODV

V4. (OVNo)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

ODV

V4. (OVNo)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

ODV

V4. (OVNo)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

ODV

V4. (OVNo)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

ODV

V4. (OVNo)

(mim)

do úvazku

Parobková Marcela

1.hod

odpadá

CJL

H4.T

 

maturitní zkouška

 

2.hod

navíc

CJL

H1.T

(DisV)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OBN

H2.P

(DisV)

do úvazku

 

5.hod

přesun >>

CJL

C1.P

 

na 22.4. 2.hod

 

8.hod

odpadá

OBN

H2.T

 

zrušeno

Pastorková Kateřina

2.hod

navíc

AJ

D1.A (AJ2)

(DisV)

do úvazku

 

4.hod

odpadá

SAJ

D2.A

 

zrušeno

 

5.hod

přesun <<

AJ

D2.A (AJ2)

(DisV)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

AJ

D2.A (AJ2)

 

na 5.hod

Polová Jana

3.hod

přesun <<

EKO

C3.P

(DisV)

z 20.4. 6.hod

 

4.hod

navíc

UCE

D1.A

(DisV)

do úvazku

 

5.hod

přesun >>

UCE

D2.A

 

na 22.4. 3.hod

 

6.hod

odpadá

EKO

C3.P

 

zrušeno

Provázková Pavlína

5.hod

odpadá

TEV

D1.A (TEV2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TEV

D1.A (TEV2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

C3.P

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TEV

C3.P

 

zrušeno

Střípková Marta

3.hod

přesun <<

CJL

H2.P

(DisV)

z 22.4. 2.hod

 

4.hod

navíc

NJ

H2.T (NJ)

(DisV)

do úvazku

 

5.hod

navíc

NJ

V1. (NJ)

(DisV)

do úvazku

 

6.hod

odpadá

KOR

H2.T

 

zrušeno

Šišma Zdeněk

2.hod

odpadá

FYZ

C3.P (SCU)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TOP

V3. (VZ)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TOP

V3. (VZ)

 

zrušeno

Štůrala Miroslav

0.hod

spojeno (Be ZD)

ODV

K3. (OVBe)+

   
 

1.hod

spojeno (Be ZD)

ODV

K3. (OVBe)+

   
 

2.hod

spojeno (Be ZD)

ODV

K3. (OVBe)+

   
 

3.hod

spojeno (Be ZD)

ODV

K3. (OVBe)+

   
 

4.hod

spojeno (Be ZD)

ODV

K3. (OVBe)+

   
 

5.hod

spojeno (Be ZD)

ODV

K3. (OVBe)+

   
 

6.hod

spojeno (Be ZD)

ODV

K3. (OVBe)

(SOP)

 

Trojková Martina

5.hod

odpadá

TEV

D1.A (TEV1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TEV

D1.A (TEV1)

 

zrušeno

Vaculíková Radmila

3.hod

odpadá

MMA

D1.A

 

zrušeno

Vránová Petra

0.hod

spojeno (Kj ZD)

ODV

C2.U (OVKj)

   
 

1.hod

spojeno (Kj ZD)

ODV

C2.U (OVKj)

   
 

2.hod

spojeno (Kj ZD)

ODV

C2.U (OVKj)

   
 

3.hod

spojeno (Kj ZD)

ODV

C2.U (OVKj)

   
 

4.hod

spojeno (Kj ZD)

ODV

C2.U (OVKj)

   
 

5.hod

spojeno (Kj ZD)

ODV

C2.U (OVKj)

   
 

6.hod

spojeno (Kj ZD)

ODV

C2.U (OVKj)

   

Vybíralová Gabriela

1.hod

odpadá

TCH

H2.P (SH)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TCH

H2.P (SH)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TCH

H1.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TCH

H1.B

 

zrušeno

Vykoukalová Dagmar

1.hod

odpadá

AJ

H1.B (AJ1)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

AJ

D1.A (AJ1)

(DisV)

do úvazku

 

3.hod

odpadá

KJA

H3.T

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

AJ

H2.P

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

C1.P

1.hod

TCH

SCU

(DisV)

navíc

Morongová Jana

 
 

1.hod

PSY

SP

(DisV)

přesun <<

Kožuch Vít

z 3.hod

 

2.hod

CHE

 

(DisV)

přesun <<

Jarešová Gabriela

z 22.4. (Čt) 4.hod

 

3.hod

SUR

SCU

 

odpadá

 

(Mr)

 

3.hod

PSY

SP

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Pe)

 

5.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 22.4. (Čt) 2.hod

 

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ma)

 

7.hod

EKO

   

odpadá

 

(Du)

 

8.hod

AJ

   

odpadá

 

(Ha)

K1.

0.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

1.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

2.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

3.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

4.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

5.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

H1.B

1.hod

AJ

AJ1

 

odpadá

 

(Vy)

 

1.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(Ha)

 

2.hod

MTR

 

(DisV)

navíc

Hrudíková Irena

 
 

3.hod

TCH

   

odpadá

 

(Va)

 

4.hod

TCH

   

odpadá

 

(Va)

 

5.hod

KOR

   

odpadá

 

(Du)

 

6.hod

KOR

   

odpadá

 

(Du)

 

7.hod

VYV

   

přesun >>

 

na 20.4. (Út) 3.hod

 

8.hod

VYV

   

odpadá

 

(Db)

C2.U

0.hod

ODV

OVKj

 

spojí

Vránová Petra

(Kj)

 

1.hod

ODV

OVKj

 

spojí

Vránová Petra

(Kj)

 

2.hod

ODV

OVKj

 

spojí

Vránová Petra

(Kj)

 

3.hod

ODV

OVKj

 

spojí

Vránová Petra

(Kj)

 

4.hod

ODV

OVKj

 

spojí

Vránová Petra

(Kj)

 

5.hod

ODV

OVKj

 

spojí

Vránová Petra

(Kj)

 

6.hod

ODV

OVKj

 

spojí

Vránová Petra

(Kj)

K2.

1.hod

EKO

EKO

 

odpadá

 

(Ds)

 

2.hod

TCH

 

(DisV)

navíc

Fabigová Marie

 
 

3.hod

NJ

 

(DisV)

přesun <<

Glozigová Vladislava

z 4.hod

 

4.hod

NJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

PAV

   

odpadá

 

(Fa)

 

6.hod

PSY

   

odpadá

 

(Kž)

 

7.hod

TOS

   

odpadá

 

(Bž)

 

8.hod

SPO

 

odpadá

 

(Bž)

H2.P

1.hod

EKO

EKO

 

odpadá

 

(Ds)

 

1.hod

TCH

SH

 

odpadá

 

(Va)

 

2.hod

TCH

SH

 

odpadá

 

(Va)

 

2.hod

OBP

SP

 

odpadá

 

(Ds)

 

3.hod

CJL

 

(DisV)

přesun <<

Střípková Marta

z 22.4. (Čt) 2.hod

 

4.hod

OBN

 

(DisV)

navíc

Parobková Marcela

 
 

5.hod

AJ

   

odpadá

 

(Vy)

C3.P

1.hod

AJ

   

odpadá

 

(Če)

 

2.hod

SUR

SCU

(DisV)

přesun <<

Morongová Jana

z 23.4. (Pá) 5.hod

 

2.hod

OBP

SP

 

odpadá

 

(Ds)

 

3.hod

EKO

 

(DisV)

přesun <<

Polová Jana

z 20.4. (Út) 6.hod

 

4.hod

IKT

   

odpadá

 

(Hk)

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(Pe)

 

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(Pl)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(Pz)

 

8.hod

TEV

   

odpadá

 

(Pz)

K3.

0.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

1.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

2.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

3.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

4.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

5.hod

ODV

OVBe

 

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

 

6.hod

ODV

OVBe

(SOP)

spojí

Štůrala Miroslav

(Be)

H1.T

1.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Gl)

 

2.hod

CJL

 

(DisV)

navíc

Parobková Marcela

 
 

3.hod

MAT

 

(DisV)

navíc

Jarešová Gabriela

 
 

4.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ma)

 

5.hod

NJ

NJ

(DisV)

navíc

Boudová Hana

 
 

5.hod

RJ

RJ

(DisV)

navíc

Glozigová Vladislava

 
 

5.hod

PSY

   

odpadá

 

(Kž)

 

6.hod

CHE

   

odpadá

 

(Hr)

H2.T

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ja)

 

2.hod

AJ

AJ1

(DisV)

navíc

Černá Jana

 
 

2.hod

AJ

AJ2

(DisV)

navíc

Filgásová Lenka

 
 

3.hod

TCH

 

(DisV)

navíc

Morongová Jana

 
 

4.hod

NJ

NJ

(DisV)

navíc

Střípková Marta

 
 

4.hod

RJ

RJ

(DisV)

navíc

Dobrovická Eleonora

 
 

5.hod

KOR

   

odpadá

 

(Sř)

 

6.hod

KOR

   

odpadá

 

(Sř)

 

7.hod

EKO

   

odpadá

 

(Hr)

 

8.hod

OBN

   

odpadá

 

(Pb)

H3.T

0.hod

TOS

S2

 

odpadá

 

(Bž)

 

1.hod

TOS

S2

 

odpadá

 

(Bž)

 

2.hod

TOS

S2

 

odpadá

 

(Bž)

 

3.hod

KJA

   

odpadá

 

(Vy)

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ja)

 

5.hod

AJ

AJ1

 

přesun >>

 

na 21.4. (St) 3.hod

 

5.hod

AJ

AJ2

 

přesun >>

 

na 21.4. (St) 3.hod

V1.

0.hod

ODV

OVNv

 

odpadá

 

(Nv)

 

0.hod

ODV

OVGh

 

odpadá

 

(Gh)

 

0.hod

ODV

OVNo

 

odpadá

 

(No)

 

1.hod

ODV

OVNv

 

odpadá

 

(Nv)

 

1.hod

ODV

OVGh

 

odpadá

 

(Gh)

 

1.hod

ODV

OVNo

 

odpadá

 

(No)

 

2.hod

CJL

 

(DisV)

přesun <<

Boudová Hana

z 23.4. (Pá) 1.hod

 

3.hod

KOS

 

(DisV)

navíc

Dudová Zuzana

 
 

4.hod

MAT

 

(DisV)

přesun <<

Matějíčková Veronika

z 21.4. (St) 2.hod

 

5.hod

RJ

RJ

(DisV)

navíc

Glozigová Vladislava

 
 

5.hod

NJ

NJ

(DisV)

navíc

Střípková Marta

 
 

5.hod

ODV

OVNv

 

odpadá

 

(Nv)

 

5.hod

ODV

OVGh

 

odpadá

 

(Gh)

 

5.hod

ODV

OVNo

 

odpadá

 

(No)

V2.

1.hod

KOS

   

odpadá

 

(Du)

 

2.hod

MAT

 

(DisV)

navíc

Matějíčková Veronika

 
 

3.hod

CJL

 

(DisV)

navíc

Hyžďálová Hana

 
 

4.hod

AJ

AJ2

(DisV)

navíc

Filgásová Lenka

 
 

4.hod

AJ

AJ1

(DisV)

navíc

Černá Jana

 
 

5.hod

RJ

RJ

 

odpadá

 

(Gl)

 

5.hod

NJ

NJ

 

odpadá

 

(Bd)

 

6.hod

CHE

   

odpadá

 

(Ja)

 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(Kž)

V3.

1.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 20.4. (Út) 4.hod

 

2.hod

CJL

 

(DisV)

navíc

Hyžďálová Hana

 
 

3.hod

AJ

 

(DisV)

navíc

Černá Jana

 
 

4.hod

MTR

 

(DisV)

přesun <<

Dudová Zuzana

z 20.4. (Út) 2.hod

 

5.hod

PSY

   

odpadá

 

(Ha)

 

6.hod

AJ

   

odpadá

 

(Če)

 

7.hod

TOP

VZ

 

odpadá

 

(Šm)

 

8.hod

TOP

VZ

 

odpadá

 

(Šm)

V4.

0.hod

ODV

OVGh

(113)

navíc

Gerhardová Jitka

 
 

0.hod

ODV

OVNo

(mim)

navíc

Novotná Jitka

 
 

1.hod

ODV

OVGh

(113)

navíc

Gerhardová Jitka

 
 

1.hod

ODV

OVNo

(mim)

navíc

Novotná Jitka

 
 

2.hod

ODV

OVGh

(113)

navíc

Gerhardová Jitka

 
 

2.hod

ODV

OVNo

(mim)

navíc

Novotná Jitka

 
 

3.hod

ODV

OVGh

(113)

navíc

Gerhardová Jitka

 
 

3.hod

ODV

OVNo

(mim)

navíc

Novotná Jitka

 
 

4.hod

ODV

OVNo

(mim)

navíc

Novotná Jitka

 
 

4.hod

ODV

OVGh

(113)

navíc

Gerhardová Jitka

 
 

5.hod

ODV

OVNo

(mim)

navíc

Novotná Jitka

 
 

5.hod

ODV

OVGh

(113)

navíc

Gerhardová Jitka

 

D1.A

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 20.4. (Út) 3.hod

 

2.hod

AJ

AJ2

(DisV)

navíc

Pastorková Kateřina

 
 

2.hod

AJ

AJ1

(DisV)

navíc

Vykoukalová Dagmar

 
 

3.hod

CJL

 

(DisV)

přesun <<

Boudová Hana

z 22.4. (Čt) 5.hod

 

4.hod

UCE

 

(DisV)

navíc

Polová Jana

 
 

5.hod

TEV

TEV1

 

odpadá

 

(Tm)

 

5.hod

TEV

TEV2

 

odpadá

 

(Pz)

 

6.hod

TEV

TEV1

 

odpadá

 

(Tm)

 

6.hod

TEV

TEV2

 

odpadá

 

(Pz)

 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(Ha)

 

8.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Gl)

D2.A

1.hod

MMA

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

3.hod

MMA

 

(DisV)

přesun <<

Hrudíková Irena

z 1.hod

 

4.hod

CJL

 

(DisV)

přesun <<

Boudová Hana

z 2.hod

 

5.hod

AJ

AJ1

(DisV)

přesun <<

Filgásová Lenka

z 6.hod

 

5.hod

AJ

AJ2

(DisV)

přesun <<

Pastorková Kateřina

z 6.hod

 

5.hod

UCE

   

přesun >>

 

na 22.4. (Čt) 3.hod

 

6.hod

AJ

AJ1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

AJ

AJ2

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Gl)

 

8.hod

OBN

   

odpadá

 

(Kž)

 

Zpracováno v systému Bakaláři