Suplování


Bakaláři - Suplování

Suplování:   Pondělí 19.11.2018 (1. týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6a.

6b.

7.

8.

9.

Morongová Jana (pn)

 

..

..

-

-

-

-

-

-

-

 

Polová Jana (škol)

 

..

-

-

..

..

-

-

..

..

 

Šišma Zdeněk (jiný)

 

-

-

Tm

Tm

..

..

-

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Blažková Alena

5.hod

přesun <<

TOS

H2.T

(204)

z 6a.hod

 

5.hod

přesun >>

TOS

H4.T

 

na 15.11. 4.hod

 

6a.hod

přesun >>

TOS

H2.T

 

na 5.hod

Dosoudilová Ludmila

6a.hod

přesun >>

EKO

D2.A

 

na 23.11. 4.hod

Filgásová Lenka

5.hod

přesun <<

KJA

H4.T

(205)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

KJA

H4.T

 

na 5.hod

Horák Martin

4.hod

přesun >>

IKT

H2.B

 

na 22.11. 1.hod

Hrudíková Irena

1.hod

přesun <<

EKO

D1.A

(103)

z 5.hod

 

4.hod

přesun >>

EKO

C2.U

 

na 22.11. 3.hod

 

5.hod

přesun >>

EKO

D1.A

 

na 1.hod

Hyžďálová Hana

5.hod

přesun >>

AJ

C2.U

 

na 20.11. 3.hod

Jarešová Gabriela

před 1. hodinou dohled 2.patro

 

Kožuch Vít

4.hod

přesun <<

PSY

V3.

(123)

z 6a.hod

 

5.hod

přesun <<

PSY

D1.A

(103)

z 22.11. 8.hod

 

6a.hod

přesun >>

PSY

V3.

 

na 4.hod

Kvapilová Iveta

4.hod

přesun <<

TCH

H2.B

(102)

z 6a.hod

 

6a.hod

přesun >>

TCH

H2.B

 

na 4.hod

Pecháčková Julie

1.hod

přesun <<

MAT

C2.U

(209)

z 7.12. 4.hod

 

2.hod

přesun <<

MAT

C2.U

(209)

z 6a.hod

 

6a.hod

přesun >>

MAT

C2.U

 

na 2.hod

Trojková Martina

3.hod

spojeno (Šm jiný)

TEV

H1.T (TEV2)

(TEV1)

 
 

4.hod

spojeno (Šm jiný)

TEV

H1.T (TEV2)

(TEV1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

K1.

5.hod

TEV

TEV1

 

odpadá

 

(Šm)

 

6a.hod

TEV

TEV1

 

odpadá

 

(Šm)

H2.B

4.hod

TCH

 

(102)

přesun <<

Kvapilová Iveta

z 6a.hod

 

6a.hod

TCH

   

přesun >>

 

na 4.hod

C2.U

1.hod

MAT

 

(209)

přesun <<

Pecháčková Julie

z 7.12. (Pá) 4.hod

 

2.hod

MAT

 

(209)

přesun <<

Pecháčková Julie

z 6a.hod

 

4.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 22.11. (Čt) 3.hod

 

5.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 20.11. (Út) 3.hod

 

6a.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 2.hod

V3.

4.hod

PSY

 

(123)

přesun <<

Kožuch Vít

z 6a.hod

 

6a.hod

PSY

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

TOP

VZ

 

odpadá

 

(Šm)

 

8.hod

TOP

VZ

 

odpadá

 

(Šm)

H1.T

3.hod

TEV

TEV2

(TEV1)

spojí

Trojková Martina

(Šm)

 

4.hod

TEV

TEV2

(TEV1)

spojí

Trojková Martina

(Šm)

H2.T

5.hod

TOS

 

(204)

přesun <<

Blažková Alena

z 6a.hod

 

6a.hod

TOS

   

přesun >>

 

na 5.hod

H4.T

5.hod

KJA

 

(205)

přesun <<

Filgásová Lenka

z 7.hod

 

7.hod

KJA

   

přesun >>

 

na 5.hod

D1.A

1.hod

EKO

 

(103)

přesun <<

Hrudíková Irena

z 5.hod

 

5.hod

PSY

 

(103)

přesun <<

Kožuch Vít

z 22.11. (Čt) 8.hod

D2.A

6a.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 23.11. (Pá) 4.hod

 

7.hod

UCE

   

odpadá

 

(Pl)

 

8.hod

UCE

   

odpadá

 

(Pl)

 

Zpracováno v systému Bakaláři